Weekend Festival izziņo pirmos māksliniekus

Komentāri

Baltijā lielākais elektroniskās mūzikas festivāls – Weekend Festival Baltic – šovasar ar vēl nebijušu mākslinieku sastāvu atgriežas Pērnavas pludmalē. Trīs dienas – no 4. līdz 6. augustam – uz skatuves kāps desmitiem pasaulē labāko elektroniskās mūzikas izpildītāju.

Weekend Festival Baltic plašākai publikai piedāvā pirmos oficiāli apstiprinātos māksliniekus: divi galvenie vīri no elektroniskās deju mūzikas “supergrupas” Swedish House Mafia – Axwell & Ingrosso; pasaules klubu mūzikas zvaigzne, labi zināms ar saviem spēcīgajiem šoviem – Steve Aoki; galvenais LMFAO dīdžejs un reperis– Redfoo; beļģu jaunas un daudzsološais talants – Lost Frequincies un britu uzlecošā zvaigzne Sigala. Mākslinieku sarakstu papildina arī tādas zvaigznes kā Showtek, Deurro, TJR, Will Sparks, Chicane un Example, kurš šogad kāps uz skatuves ar savu grupu, informē Weekend Festival Baltic organizatoru pārstāve Maija Tomkalne.

Video

Weekend Festival Baltic otro gadu pēc kārtas piedāvā neaizmirstamu festivāla programmu uz vairākām skatuvēm, kā arī daudzas citas atrakcijas festivāla teritorijā un telšu pilsētiņā.
Šogad festivāla viesus gaidīs četras skatuves, uz kurām trīs dienu laikā spēlēs vairāk nekā 80 mākslinieku.

Nākamie festivāla mākslinieki tiks paziņoti 1. februārī.

Reģistrējies festivāla mājaslapā un iegādājies savu biļeti lētāk! Reģistrācija biļešu iepriekšpārdošanai jau ir sākusies weekendbaltic.com. Reģistrācija dos iespēju no 8. līdz 14. februārim iegādāties trīs dienu festivāla biļetes par samazinātu cenu – 89 eiro (parastā cena – 99 eiro). Festivāla biļešu publiskā pārdošana sāksies 15. februārī.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl