Viņas melo labāk zvaigznes – Dzelzītis un Subatnieks – 2018. gadā kopā debitēs Graubas spēlfilmā

2 komentāri
Viņas melo labāk zvaigznes – Dzelzītis un Subatnieks – 2018. gadā kopā debitēs Graubas spēlfilmā
Publicitātes foto

Abus Laurus esam pieraduši redzēt dažādās TV reklāmās, uz Dailes teātra skatuves, arī šovā Izklausies redzēts un, protams, seriālā Viņas melo labāk. Sekojot seriāla tradīcijām, abi aktieri kopā filmēsies arī Aigara Graubas režisētā spēlfilmā ar nosaukumu Lakijs no Kītingas.

“Tas būs uz reāliem notikumiem balstīts stāsts par latviešu karavīru kara plosītā un nāves ēnotā valstī – Afganistānā,” rakstīts filmas aprakstā pašmāju filmu vietnē filmas.lv.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

2009. gadā latviešu karavīri tiek nosūtīti starptautiskā miera misijā uz kara plosīto Afganistānu, lai darbotos kā tilts starp ASV armijas spēku un austrumu kultūras nepakļāvību. Viņu uzdevums ir savest kopā šīs divas savstarpēji nesavienojamās puses vienā kaujas mašīnā, lai spētu izdzīvot cīņā pret Talibanu. Sestās misijas laikā Latvijas armijas virsseržants Jānis Laķis tiek nosūtīts uz Kītingas bāzi pie Pakistānas robežas, Nuristānas kalnu ielejā. Šeit latvieša rīcībā nonāk afgāņu armijas vienība, kas tiek vadīta pēc citiem likumiem; viņa tiešais uzdevums ir mācīt neprognozējamos un arī korumpētos Afganistānas armijas kareivjus valsts aizsardzībā.

Filmas treileris

Video ņemts no pašmāju filmu vietnes filmas.lv

Nemitīga spriedze, neuzticība un nežēlīga cīņa; vide, kur briesmas un uzbrukums var notikt ikvienā brīdī un vietā, un filmas varoņa dzīvība atkarīga gan no karavīra profesionālajām prasmēm, gan no tā, vai viņš spēs iegūt respektu attiecībās ar viņam uzticētajiem afgāņu karavīriem. Un tad seko 2009. gada 3. oktobris – kauja, no kuras nav atkāpšanās ceļa. Talibans veic milzīga vēriena uzbrukumu, kas izvērtās par vienu no lielākajām kaujām NATO vēsturē.

Filmas scenāristi ir Reinis Ūbele un Andrejs Ēķis, un Aigars Grauba, kuram uzticēti arī režisora pienākumi. Vīri šo filmu pieteikuši arī Nacionālā Kino centra īstenotajā programmā Latvijas filmas Latvijas simtgadei, kas ir par iemeslu, kāpēc šī filma uz lielajiem ekrāniem parādīsies tikai 2018. gadā.

FOTO: Lauri seriālā Viņas melo labāk

TOP komentāri

  • Sagrautais
    0 0 0

    Sagrautais

    Lohs........no armijas ne miņas.........
    Dzelzītim vajadzētu aiziet pusotru gadu lai viņu kārtīgi paņem priekšā...mīkstais
  • aha

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl