VIDEO: Linda Leen iejūtas suitu sievas tēlā, izrādot savu lielisko balsi!

Komentāri

Grupa Dziļi violets, kas plašākai publikai pazīstama kā Pusnakts sarunu šova septiņos ar Jāni Skuteli pavadošā muzikālā svīta, turpina raidījuma ietvaros sevi pieteikt uz muzikālās skatuves, veidojot asprātīgus videoklipus un dziesmas ar Latvijā pazīstamiem mūziķiem. Šoreiz kārta pienākusi dziedātājai Lindai Leen.

Pagājušajā nedēļā varējām novērtēt mūziķu darbu kopā ar iepriekšējā gada Mūzikas balvas Zelta Mikrofona uzvarētāju (kopā ar grupu Instrumenti ieguva visvairāk balvu) Donu, kā arī dziesminieku Kārli Kazāku, kurš “startēja” sev neierastā ampluā, dziedot rock’n’roll stilā. Tagad nākamais viņu kopdarbs ir ar dziedātāju Lindu Leen, kura iejutās suitu sievas lomā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Iznākums ir lielisks, jo dziedātāja perfekti parāda savas lieliskās vokālās dotības!

Foto

Video

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl