VIDEO. Kādi krāpnieki sastopami Rīgas ielās? Latvieši nolēmuši par to uzņemt komēdiju

Komentāri

Piena īsfilmu veidotāji Oskara Rupenheita vadībā sākuši darbu pie pilnmetrāžas filmas Kriminālās ekselences fonds veidošanas. Noskaties, par ko tā būs!

Filmas veidotāji jautrā veidā nolēmuši apskatīt, kādi krāpnieku veidi sastopami galvaspilsētas ielās – kāda ir to klasifikācija, un kādas metodes viņi izmanto?

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pagaidām filmai pieejams vien treileris, bet, lai darbi veiklāk ritētu uz priekšu, filmēšanas komanda aicina viņus atbalstīt: ”Tā kā mēs ticam, ka ikvienam vajag dot iespēju piedalīties kino tapšanā, tad aicinām tieši tevi būt par mūsu atbalstītāju, lai filmas galveno varoņu piedzīvojumi būtu iespaidīgāki! Pats labākais – katrs atbalstītājs saņems arī sev personīgu labumiņu!”

VIDEO

Vai tu zini kas ir con-men?Tā kā mēs ticam, ka ikvienam vajag dot iespēju piedalīties kino tapšanā, tad aicinām tieši tevi būt par mūsu atbalstītāju, lai filmas galveno varoņu piedzīvojumi būtu iespaidīgāki! Pats labākais – katrs atbalstītājs saņems arī sev personīgu labumiņu!Atrodi mūs www.projektubanka.lv, Like un Share šo ierakstu, un lai tā filma top!

Posted by Kriminālās ekselences fonds on pirmdiena, 2015. gada 13. jūlijs

Lasi vēl