Komentāri
Valmieras teātra skatītāji izvēlējušies Gada izrādi, aktrisi un aktieri
Publicitātes foto

Noslēdzies Valmieras teātra un Food Union kopīgi rīkotais skatītāju balsojums Skatītāju balss par 2013./ 2014. gada sezonas Gada aktrisi, Gada aktieri un Gada izrādi. Balsojuma rezultāti tiks paziņoti teātra Gada balvu pasniegšanas ceremonijā decembra beigās.

Valmieras teātrī Skatītāju balsojums tika iedibināts pirms trim gadiem. Šogad kopējais aizpildīto anketu skaits – 2114 (pērn 1746), no tām lielākā daļa aizpildītas internetā, bet pārējās – Valmieras teātrī. Vislielākā konkurence bija Gada izrāžu kategorijā, kur no vairākām izrādēm līderis kļuva zināms tikai pašās balsojuma beigās, akcentē Valmieras teātra pārstāve Lija Ozoliņa.

Skatītāju balss rezultāti tiks paziņoti 28.decembrī, kad teātrī notiks Gada balvu pasniegšanas ceremonija.

Visi balsotāji piedalījās izlozē par balvām no Food Union un Valmieras teātra. Seši laimīgie balsotāji (trīs no internetā aizpildītajām anketām, trīs no teātra anketām) ir: Liene Piekuse, Sarmīte Grase, Linda Punāne, Dace Vanaga, Raimonds Indrāns, Agnese Sarguna.

Ar visiem balvu ieguvējiem Valmieras teātris sazināsies personīgi.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl