Triānas parks iedzied pirmo dziesmu latviski

Komentāri
Triānas parks iedzied pirmo dziesmu latviski
Foto: Māris Sīlis-Ozoliņš

Ekscentriskā pašmāju poproka grupa Triānas parks klausītājiem piedāvā jaunu dziesmu Laika dziesmiņa, kas ir pirmā dziesma, ko mūziķi ieskaņojuši dzimtajā valodā, informē grupas pārstāve Laura Lauziniece.

Vienlaikus Laika dziesmiņa ir pirmais singls no albuma, ko paredzēts izdot nākamā gada pavasarī. Dziesmas teksta un mūzikas autore ir grupas Triānas parks soliste Agnese Rakovska.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Ja tu dzīvo Latvijā, tad tev noteikti jādzied arī latviski, un man ir ārkārtīgs prieks, ka beidzot arī mēs esam nonākuši līdz savam pirmajam singlam latviešu valodā,” akcentē Agnese.

Dziesmas aranžija tapa, grupai sadarbojoties ar pašmāju producentu DJ Rudd.

”Visas savas dziesmas un tekstus rakstu kādam īpašam cilvēkam vai, balstoties uz konkrētu notikumu, domāju par to, kas manā dzīvē ir svarīgākais. Cilvēki un laiks – tās ir lietas, kas nemainīgi paliks kā lielākā vērtība. Ikviens vienmēr var sākt no jauna, sākt no nulles, ja vien ir laiks. Tas ir pats dārgākais un svarīgākais, kas ikvienam cilvēkam šajā dzīvē ir dots, tāpēc veltiet savu laiku un dāvājiet to tiem, kurus jūs mīlat!” klausītājiem novēl dziedātāja.

Šobrīd grupa aktīvi gatavojas tūrei, jo 13. novembrī ar koncertu Latgales vēstniecībā GORS Triānas parks atklās savu pirmo akustisko Latvijas koncerttūri Acoustic Moon Sessions. Tās ietvaros 19. novembrī grupa koncertēs Liepājas teātrī, 27. novembrī tam sekos koncerts Vidzemes koncertzālē Cēsīs un tūre noslēgsies 28. novembrī Spīķeru koncertzālē Rīgā.
Koncertos gaidāmi grupas draugi – īpašie viesi Gacho, Ralfs Eilands un Jānis Aišpurs. Koncerti plānoti ar sēdvietām.

Biļetes pieejamas Biļešu serviss tirdzniecības vietās un internetā.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl