The Sound Poets jauno albumu ierakstījuši ezera krastā

Komentāri

Grupa The Sound Poets klausītāju vērtējumam nodevusi savu jaunāko veikumu – singlu Skats no augšas, kas tiks iekļauts arī grupas topošajā albumā Pulsē, kas ierakstīts netālu no Jumurdas ezera, informē mūziķu pārstāve Anna Macko.

Singls, tāpat kā albums, tapis pagājušā gada nogalē, bet albuma izdošana plānota šā gada jūnijā.

“Tā vietā, lai dotos uz studiju, izvēlējāmies pārcelt studiju uz skaistu vietu pie paša Jumurdas ezera. Īpašā noskaņa, dabas ainava un meža klātbūtne palīdzēja atbrīvoties no ikdienas steigas, pilsētas kņadas un nodoties mūzikai,” stāsta mūziķi.

Ieraksts tapis sadarbībā ar skaņu producentu Gati Zaķi, ar kuru grupa strādāja arī pie albuma Tavs stāsts tapšanas, norāda A. Macko.

Grupa šobrīd gatavojas vasaras sezonai – dalībai festivālos un Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkos. Vasaras koncertplāni tiks izziņoti kopā ar albumu.

Grupa The Sound Poets dibināta 2011. gadā, un kopš tās pastāvēšanas brīža ir regulārs viesis festivālos un citos pasākumos Latvijā, kā arī klausītājiem piedāvājusi vairākus lielkoncertus – divi no tiem notika 2013. gada nogalē koncertzālē Palladium, bet līdz šim lielākais – 2014. gada augustā Siguldas pilsdrupās, kur grupa pulcēja vairāk nekā 3500 klausītāju.

Pērn grupa sevi pieteikusi arī starptautiskā līmenī, piedaloties Viļņas Mūzikas nedēļā, Tallinas Mūzikas nedēļā, Reeperbahn festivālā Hamburgā, Vācijā, kā arī Lost in Music festivālā Tamperē Somijā.
Šogad grupai The Sound Poets pievienojās basists Kārlis Strūbergs.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl