The Sound Poets izsludina šīs vasaras vienīgo koncertu

Komentāri

Grupa The Sound Poets šīs vasaras vienīgais koncerts Latvijā izskanēs 27. augustā Siguldas pilsdrupās. Līdz ar šo paziņojumu grupa klausītāju vērtējumam nodod singlu Lavīnas.

Grupas dalībnieki, kuri izvēlējušies sniegt tikai vienu koncertu šovasar, uzsver: ”Mēs gribam koncentrēt visu savu uzmanību un spēkus vienam koncertam vasarā, padarot to par Notikumu ar lielo burtu gan sev, gan mūsu klausītājiem.” Siguldas pilsdrupas kā koncerta norises vieta nav nejauša izvēle – tā būs The Sound Poets atgriešanās maģiskajā Siguldas pils pakājē. Turpina grupas solists Jānis Aišpurs: ”Es esmu priecīgs par iespēju atgriezties Siguldā. Koncertā pirms diviem gadiem man patika viss – lokācija, cilvēki, atmosfēra un draudzība ar Siguldas saimniekiem – līdz ar to vēlme atgriezties tieši Siguldā ar jaunām dziesmām, jauniem stāstiem un jaunām emocijām mums šķiet pašsaprotama.”

Foto: koncerta izziņošana Siguldā

Biļetes uz koncertu pieejams no 20. aprīļa Biļešu servisa tirdzniecības vietās un internetā. Pirmās trīs dienas, līdz 22. aprīlim, biļešu cena būs 15 eiro, ar Siguldas ID kartēm – 12 eiro. No 23. aprīļa biļešu cena – 18 eiro, ar Siguldas ID kartēm – 15 eiro. Pieejami īpaši biļešu komplekti ģimenēm ar bērniem. Sīkāka informācija pieejama biļešu tirdzniecības vietās. Tuvojoties koncertam, biļetes kļūs dārgākas.

Par godu koncerta izziņošanai The Sound Poets klausītāju uzmanībai nodod singlu Lavīnas no pērn iznākušā godalgotā albuma Pulsē, kas Mūzikas ierakstu gada balvas ceremonijā Zelta Mikrofons atzīts par Gada albumu un Labāko popmūzikas albumu.

Video

Koncertu sadarbībā ar The Sound Poets organizē Every Little Thing.

Lasi vēl