The Briefing atgriežas ar jaunu dziesmu

Komentāri

Londonā mītošā latviešu indī pop grupa The Briefing piedāvā jaunu singlu Favourite Place no februārī gaidāmā albuma, informē Mikrofona ieraksti.

Jaunā dziesma Favourite Place ir grupas otrais singls un tituldziesma no drīzumā gaidāmā albuma, kuru kompānija Mikrofona ieraksti plāno izdot 19. februārī. Jaunais singls un albums būs pieejams visās populārākajās mūzikas lejupielādes un straumēšanas platformās Latvijā un pasaulē, kā arī grupas lapā interneta vietnē Bandcamp.

Tāpat kā iepriekš, arī jaunā muzikālā materiāla mūzikas autori ir visi grupas dalībnieki, bet dziesmas tekstu rakstījusi grupas soliste Kristīne Dobele.

Līdzīgi iepriekšējam ierakstam Somewhere Else, kurš nāca klajā 2013. gadā, arī jaunais studijas albums tika ierakstīts pašu spēkiem. Liels atbalsts dziesmu miksēšanas procesā tika sniegts no skaņu inženiera Francisa Gorini, kurš gan singla, gan visa albuma materiāla skaņas fināla apstrādi pabeidza London Mastering studijā.

”Pēc pieciem Londonā pavadītiem gadiem esam šeit iedzīvojušies un jūtamies kā mājās,” atzīst Kristīne. ”Nedomāju, ka kādam šeit ir svarīga mūsu izcelsme. Man dziedot ir izveidojies angļu akcents, līdz ar to klausītāji bieži domā, ka esam jau Londonā kādus 20 gadus. Ja kādreiz klausītāji asociēja mūs ar džezu un Norah Jones, tad tagad šķiet, ka esam gājuši ilgu attīstības ceļu. Esam gandarīti ar to, kas paveikts un uzskatām, ka šis singls un gaidāmais albums prezentē to, kas The Briefing ir šodien,” viņa paskaidro.

”Viss gaidāmais albums Favourite Place ir vislabākais, ko esam radījuši līdz šim. Dziesmu ierakstīšana un miksēšana prasīja ilgu laiku, tā kā darījām to pašu spēkiem, mums bija neierobežots laiks, lai eksperimentētu un aranžētu visu pēc sirds patikas. Jaunais veikums stilistiski ir līdzīgs iepriekšējam Somewhere Else ierakstam, vairāk ģitāras un mazāk funk,” norāda Raimonds Dobelis.

Grupu The Briefing 2002. gadā nodibināja četri latviešu mūziķi. Kopš 2010. gada tās dalībnieki dzīvo un darbojas Londonā. Grupa līdz šim izdevusi divus studijas un vienu remixu albumu. 2008. gadā grupas albums Funny Thoughts nominēts starp labākajiem alternatīvās mūzikas albumiem ikgadējā Mūzikas ierakstu gada balvā. Grupā muzicē dziedātāja, pianiste un dziesmu autore Kristīne Dobele, Raimonds Dobelis (bass un programmēšana), Juris Peterlevics (ģitāra un programmēšana) un bundzinieks un grupas dizaina mākslinieks Sandis Volkovs.

Video: iepriekšējais singls Runnaway

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl