Sus Dungo jūnijā sniegs īpašu jaunā albuma koncertu

Komentāri
Sus Dungo jūnijā sniegs īpašu jaunā albuma koncertu
Grupa Sus Dungo. Foto: Inese Grīnberga, Pirmā Doma

Grupa Sus Dungo aicina uz jaunā albuma koncertu Down The River/Lejup pa upi 4. jūnijā mūzikas namā Daile.

Koncerts, kurā skanēs gan jaunā albuma dziesmas, gan arī jau zināmas, klausītājus sola ievest trauslā un vienlīdz spēcīgā, dziedējošā un mistiskā noskaņā, norāda Sus Dungo pārstāve Kristīne Pleša.

Koncertā piedalīsies arī Sus Dungo īpašie draugi – mūziķi, kuri paspilgtinās skanējumu, ieplūstot Sus Dungo upēs un ieliekot savus stāstus jaunā albuma kompozīcijās un jau zināmākās Sus Dungo dziesmās. Koncerta īpašie draugi – Kristīne Prauliņa (balss), Jānis Strapcāns (balss), Erna Daugaviete (čells).

“Vietā, kura mazas gaismiņas satiekas, vizuļojot vienā virzienā – kā sajūtas mirdz caur neredzamu ādu. Eksplozijas sirdīs ir klusas, bet spēcīgas kā ziemeļblāzma naktī. Kad mēs tā sastopamies, mēs nokļūstam jaunā galaktikā,” saka grupas Sus Dungo dalībnieces.

Albuma nosaukums Down The River tapis, iedvesmojoties no albuma dziesmas The River Lullaby. ”Down The River (Lejup pa upi) ir kā ceļojums no jūras krasta līdz pat mazākajai ūdens lāsei, kura pārtop no klints izvirdušā upē,” norāda mūziķes.

Down The River ir grupas pirmais pilnmetrāžas albums, kas seko 2012. gada vasarā izdotajam minialbumam Rasā pēdas. Jaunais albums no iepriekšējā atšķiras gan noskaņas, gan jaudīgāka skanējuma, gan valodas ziņā – albumā dziesmas iedziedātas lielākoties angļu valodā. Tajā iekļautas arī instrumentālas kompozīcijas. Jaunā albuma 11 dziesmas ir vēstījums par dziļumu, skaisto un virkni neaprakstāmā.

Biļetes uz koncertu 4. jūnijā pieejamas Biļešu paradīzes kasēs un internetā.

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl