Sus Dungo bundziniece izdos soloalbumu

Komentāri
Sus Dungo bundziniece izdos soloalbumu
Publcitātes foto

Grupas Sus Dungo bundziniece un perkusioniste Anneli Arro 27. aprīlī izdos savu solo albumu Lucas, informē mūziķes pārstāve Kristīne Pleša. Līdz ar albuma izziņošanu mūziķe klausītāju uzmanībai nodod divas dziesmas.

Albums Lucas ir mūziķes Anneli Arro debijas albums, kurā klausāmas mūziķes pašas sarakstītas un izpildītas kompozīcijas. Lucas ir tā saucamais bedroom (guļamistabas) ieraksts, kas tapis 2015. gada nogalē un 2016. gada sākumā Rīgā. To producējis, ierakstījis un miksējis Toms Taukulis, savukārt māsterējis Carl Saff (ASV).

”Tas ir akustisks, minimālistisks un tuvs albums ar melodiskiem balss motīviem. No vienas puses atmosfērisks, no otras puses tāds, kurā jāieklausās, lai paliktu tuvu mirklī. Dziesmas ir nelielas dzīves atziņu pērlītes, kas izveido tādu kā kaklarotu, kas tiek nēsāta sevī un nevilšus atklājas citiem,” stāsta mūziķe.

No 27. aprīļa Lucas būs pieejams interneta mūzikas veikalā bandcamp. Albuma prezentācija notiks 27. aprīlī plkst.19:00 Fon Stricka Villa, A. Briāna ielā 9, Rīgā.

Līdz albuma iznākšanai Anneli Arro piedāvā noklausīties divus singlus Truth Is un Loved:

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl