Komentāri
Spīķeru kvartālā norisināsies “Improvizācijas gadatirgus”
Rīgas improvizācijas teātris. Foto: Mārtiņš Plūme

Jauniešu mēneša laikā piektdien, 26. septembrī, Spīķeru kvartālā norisināsies improvizācijas teātra žanram veltīts pasākums “Improvizācijas gadatirgus”, informē kora “Mūza” dalībnieki.

No plkst.15 Spīķeru kvartālā pulcēsies Latvijas labākie improvizācijas teātri, tiks rādītas improvizācijas teātra izrādes, notiks meistarklases, darbosies improvizācijas teātra darbnīcas, tikšanās ar improvizatoriem, sarunas par improvizāciju, improvizācijas teātra tehniku paraugdemonstrējumi un individuālas nodarbības.

Spīķeru kvartālā ar priekšnesumiem un izrādēm uzstāsies “Karaliskais improvizācijas teātris”, “Rīgas improvizācijas teātris”, radošā apvienība “Spiediens”, improvizācijas teātris “Art’i’šok” un labāko improvizācijas teātra aktieru šovs “Improv Stars”.

“Improvizācijas gadatirgus” iepazīstinās jauniešus ar improvizācijas teātra žanru, dos iespēju satikt vienuviet Latvijas labākos improvizācijas teātra meistarus un lielākās teātra trupas, piedāvās atraktīvā veidā iesaistīties pasākuma aktivitātēs, dos iespēju jauniešiem piedalīties, izmēģināt spēkus improvizācijā un veicinās interesi par šo daudzveidīgo un personību attīstošo teātra žanru.

Jauniešu mēnesis Rīgā norisinās jau devīto reizi. Tas tiek rīkots ar mērķi mudināt jauniešus pievērsties aktivitātēm un pasākumiem, kas orientēti gan uz saturīgu brīvā laika pavadīšana un izklaidi, gan arī uz jauniešu aktīvu līdzdalību.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl