Komentāri
Šodien Palladium uzstāsies Ginesa rekordisti smagā metāla grupa Manowar
Publicitātes foto

Otrdien, 9. februārī, vienu no skaļākajiem koncertiem Latvijā sniegs un koncertzāli Palladium satricinās amerikāņu skaļākā smagā metāla grupa Manowar. Rīgā grupa koncertēs savas jaunākās tūres Gods and Kings World Tour 2016 ietvaros, informē koncertu rīkotāju pārstāve Maija Tomkalne.

Grupa Manowar dibināta 1980. gadā Amerikā, kur tā tiek uzskatīta par vienu no smagā metāla kulta grupām, taču savu ievērojamāko popularitāti tā ir ieguvusi tieši Eiropā. Manowar slaveni ar savām dziesmu lirikām, kurās raksturīgas tādas tēmas, kā fantāzija, karš, bruņniecība, mitoloģija (īpaši Skandināvu). Grupu raksturo arī tā skaļais un spēcīgais skanējums, kas ir reģistrēts Pasaules Ginesa rekordu grāmatā kā skaļākais priekšnesums pasaulē. Grupai pieder vēl viens Ginesa rekords – ilgākais smagā metāla koncerts (5h un 1m), kas apliecina grupas jaudu un nepārspējamo atdevi dzīvajos koncertos.

Rīgā grupa Manowar tās vairāk nekā 35 gadu pastāvēšanas laikā viesosies otro reizi, vēsta koncerta rīkotāji. Tas notiks grupas jaunākās tūres Gods and Kings World Tour 2016 ietvaros. Patiesi smagā metāla fani joprojām uzskata, ka Manowar ir viena no leģendārākajām un īstenākajām smagā metāla grupām pasaulē, kas līdz ar laiku ir spējuši saglabāt savu patieso, spēcīgo skanējumu. Tas tiek raksturots ar tādiem smagā metāla žanriem kā power metal, speed metal un symphonic metal.

Biļetes uz Manowar koncertu ir pieejamas bilesuserviss.lv, kā arī visās Biļešu servisa tirdzniecības vietās Latvijā.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl