Šodien leģendārā tenora Hosē Karerasa īpašais atvadu koncerts

Komentāri
Šodien leģendārā tenora Hosē Karerasa īpašais atvadu koncerts
Publicitātes foto

Šovakar Arēnā Rīga vispasaules atvadu tūres A Life In Music ietvaros uzstāsies izcilais spāņu tenors Hosē Karerass. Īpašajā programmā apkopoti operdziedātāja paši izcilākie hiti, tostarp ”skaistā laikmeta” kompozīcijas, operu ārijas, operešu un mūziklu fragmenti.

Pats  koncertprogrammu raksturo šādi: ”Ļoti personīga, pat intīma manas karjeras restrospektīva. Tās ir dziesmas, kas mani vienmēr aizrāvušas un aizkustinājušas. Šajās kompozīcijās iemiesojas kaisme, emocijas, manas sirds un dvēseles izjūtas, ko ar balss starpniecību mēģinu nodot klausītājiem”.

Koncerta apmeklētājiem šī būs unikāla iespēja vēl pēdējo reizi uz skatuves redzēt un klausīties vienu no diviem dzīvajiem Lielajiem trīs tenoriem.

Rīgā Hosē Karerass uzstāsies kopā ar Kauņas simfonisko orķestri, kuru diriģēs maestro Dāvids Himeness Karerass. Vairākās kompozīcijās leģendārajam tenoram pievienosies daudzsološais un aizvien plašāku atzinību gūstošais īru soprāns Selīna Birna.

Kaismes un emociju pilns vakars, kas vienlaikus būs arī oda dzīvei!

Vakara programma plānota šādi:

  • 18.30 tiek vērtas Arēnas durvis
  • 20.00 sākas koncerta 1.daļa
  • 20.40 – 21.00 starpbrīdis
  • 21.00 līdz aptuveni 22.00 koncerta 2.daļa

Biļetes uz Hosē Karerasa atvadu koncertu vēl pieejamas visā Biļešu servisa tīklā un bilesuserviss.lv.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl