Sākusies biļešu tirdzniecība uz rokfestivālu Klang! 2015

Komentāri
Sākusies biļešu tirdzniecība uz rokfestivālu Klang! 2015
Publicitātes foto

No šonedēļas pieejamas biļetes uz rokfestivālu Klang!, kas nākamgad no 24. līdz 25. jūlijam trešo gadu notiks Ķekavas pagasta Klaņģu kalnā.

Līdz ar biļešu tirdzniecības uzsākšanu organizatori izziņojuši pirmās grupas. To vidū viena no gaidītākajām būs roka veterāni Gelousy. Dalību festivālā apstiprinājušas arī apvienības Inokentijs Mārpls, Green Novice, Stagnat Project un Foxthroat. Festivālā uzstāsies arī vēl tikai šopavasar dibinātā, bet jau cieņu iemantojusī pankroka apvienība Gateris un pēdējā laika spēcīgākā jaunā grupa Bloody Heels. Mūziķu debijas albums Summer Nights pieejams pat mūzikas veikalos Japānā. Savukārt sava otrā albuma un videoklipa tapšanas procesā ir grupa The Factor, kas festivāla apmeklētājiem būs sarūpējusi jaunu koncertprogrammu.

Dalībnieku sarakstu laika gaitā papildinās citas pašmāju, kā arī ārvalstu grupas.

Festivāla organizatori sola jauninājumus un papildinājumus teritorijas plānojumā, iekārtojumā un dzērienkartē.

Līdz 11. janvārim tiek pieņemti pieteikumi par uzstāšanos festivālā, kurus norādītajā laika periodā interesentiem jāiesūta uz epasta adresi klangfestinfo@gmail.com ar norādi Grupas pieteikums KLANG 2015.

Biļetes uz festivālu pieejamas interneta vietnē ticketshop.lv par cenu 15 eiro. Tuvojoties festivālam, biļetes kļūs dārgākas.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl