Roxette atgriežas ar jaunu superbalādi

Komentāri
Roxette atgriežas ar jaunu superbalādi
Publicitātes foto

It Just Happens ir pirmā dziesma no leģendārā Zviedru dueta Roxette desmitā studijas ieraksta Good Karma. Albumu plānots izdot 3. jūnijā, informē Warner Music pārstāve Latvijā Inese Saulāja.

Pirms divdesmit septiņiem gadiem, 1989. gada 8. aprīlī, Roxette dziesma The Look ieņēma ASV topus, apgriežot pasauli kājām gaisā – topa virsotni ieņem Zviedru duets, kam nu sekoja miljoniem fanu visa pasaulē.

Pēc singla The Look panākumiem trīs citas dziesmas ieņēma ASV top 1 pozīciju: Listen To Your Heart, It Must Have Been Love un Joyride, bet TOP 10 pozīcijas visā pasaulē, tādas dziesmas kā Dressed For Success, Dangerous, How Do You Do!, Fading Like A Flower, Sleeping In My Car. Panākumi Roxette dziesmām ir arī Baltijas valstīs, tai skaitā Latvijā.

Zviedru duets Roxette, kurā apvienojušies Marija Fredriksone (Marie Fredriksson) un Pērs Gesle (Per Gessle), radās 1980. gadu otrajā pusē un ir vieni no slavenākajiem skandināvu mūziķiem visā pasaulē. Viņu ierocis ir popmūzika, bet mērķis – iekarot pasauli. Liekas, ka ar 33 pasaules mūzika topu virsotņu dziesmām un vairāk nekā 75 miljoni kopijās pārdotiem ierakstiem, tas viņiem ir izdevies, vienīgi – nekas nav beidzies, Roxette atgriežas ar jaunu dziesmu It Just Happens – majestātisku un lipīgu balādi, kas iepazīstina ar grupas desmito albumu Good Karma.

Dziesmu It Just Happens klausies šeit!

Publicitātes foto

Publicitātes foto

”Jaunajā ierakstā mēs gribējām apvienot klasisko Roxette skanējumu ar laikam atbilstošu, modernu, kā arī nedaudz neprognozējamu aranžiju, radot vienlaicīgi iespēju atpazīt mūsu tipisko skanējumu un reizē atrastu ko jaunu,” par dziesmu stāsta Pērs Gesle. ”It Just Happens bija viena no pirmajām dziesmām, ko ierakstījām jaunajam albumam, un drīz likās, ka tai jābūt arī dziesmai, kas atklāj albumu.”

Roxette jaunais albums Good Karma gaidāms 3. jūnijā.

Lasi vēl