Komentāri
Rindas uz tualetēm un sastrēgumi ceļā uz mājām: praktiski ieteikumi Prāta Vētras Ventspils koncerta apmeklētājiem
Foto: F64

Jau rīt, 31. jūlijā, Ventspilī grupa Prāta Vētra turpinās Latvijas koncerttūri 7 soļi svaiga gaisa. Lūk, praktiski ieteikumi koncerta apmeklētājiem.

BIĻETES eKase.lv un t/c Spice informācijas centrā par 25 eiro. Teātra namā Jūras vārti, Ventspilī, biļetes par 25 eiro būs nopērkamas līdz 31.07. plkst. 17.00. Koncerta dienā pie ieejas biļešu cena būs 30 eiro. Biļetes cena fanu zonā ir 40 eiro, un tā nemainīsies arī koncerta dienā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

SĀKUMS. Ieeja koncerta teritorijā no plkst. 18.30. Koncerta sākums plkst. 20.30. Pirms īpašajiem viesiem Carnival Youth uzstāsies DJ duets Gribam būt Dīdžejas.

IEEJA koncerta teritorijā no Kuldīgas ielas, Sporta ielas un 2 ieejas no Olimpiskā centra autostāvvietas puses.

TRANSPORTS. Bezmaksas autostāvvieta un Ergo velonovietnes.

Portāla Skaties.lv ieteikumi, pamatojoties uz Jelgavas koncertā pieredzēto

Droši paņem līdzi kādu pledu vai sedziņu, uz kuras atpūtināt kājas, jo koncerta kopējais ilgums ir vairāk nekā sešas stundas (ja ieradīsies jau sešos, līdz Prāta Vētras kāpšanai uz skatuves nāksies pagaidīt trīs stundas).

Esi piesardzīgs ar alus un sidra lietošanu, jo rindas uz labierīcībām ir iespaidīgas! Dāmas – paņemiet līdzi salvetītes, jo tualetes papīrs beigsies jau pirmajās stundās.

Sastrēgumi! Ja mājup pēc koncerta dosies ar auto, koncertu pamet vai nu īsu brītiņu pirms tā beigām, vai arī nogaidi, līdz burzma norims.

Naktis ir pavēsas, tāpēc saģērbies silti… un ērti!

FOTO: rindas uz tualetēm un sastrēgumi ceļā uz mājām

Lasi vēl