Komentāri

Grupas Rīgas Modes albuma Fantastiski koncertsērijas noslēguma pasākuma īpašie viesi būs pašmāju kolektīvs Kasetes, informē mūziķu pārstāvis Jānis Vitkovskis.

Līdz šim Rīgas Modes aizvadījušas četrus koncertus dažādās Latvijas pilsētās – Ogrē, Daugavpilī, Liepājā un Cēsīs. Jaunā albuma noslēguma pasākums norisināsies ceturtdien, 19. maijā, Rīgā, klubā One One (Šarlotes iela 18A).

Uzstāšanās laikā uz skatuves Rīgas Modēm pievienosies vairāki grupai nozīmīgi mūziķi – Juris Kulakovs, Jānis Žilde no Satellites LV un hiphopa izpildītājs ansis, kurš piedalījās albuma dziesmas Viņa Ir Ballītes ierakstā.

Koncertu atklās pašmāju elektroniskās mūzikas kolektīvs Kasetes, kas pagājušogad laida klajā savu debijas albumu Jaunā kārtība. Pēc mūziķu uzstāšanās paredzēta arī visiem atvērta ballīte turpat netālu esošajā bārā Nemiers ar DJ setu no Rīgas Modes dalībniekiem.

Biļetes uz koncertu pieejamas eKase.lv.

Foto

Video: Rīgas Modes – Boifrendi

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl