Rīgā uzstāsies pianists Skots Bredlijs un Postmodern Jukebox

Komentāri

Nākamā gada 17. maijā koncertzālē Palladium uzstāsies pianists Skots Bredlijs (Scott Bradlee) kopā ar mūziķu apvienību Postmodern Jukebox, kuri iekarojuši popularitāti ar mūsdienu hitu transformēšanu 20. – 60. gadu mūzikas stilā, informē koncertaģentūra FBI. Grupas sauklis ir ”Viss jaunais var kļūt par stilīgu veco”.

Pianists Skots Bredlijs ir kļuvis par starptautisku sensāciju, ievietojot YouTube kopīgi ar Postmodern Jukebox radītās mūsdienu hitu transformācijas. Starp tām ir 50. gadu stilā arandžētā Mailijas Sairusas (Miley Cyrus) We Can’t Stop un 20. gadu skanējumu ieguvusī Coolio Gangsta’s Paradise, bet Nikijas Mināžas (Nicki Minaj) Anaconda pārtapusi par kantrī stila melodiju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Apvienība izdevusi albumu Twist is the New Twerk un jau rudenī dosies pasaules koncertturnejā, kas sāksies ASV. Bet jau nākamā gada pavasarī mūziķi sniegs koncertus Eiropā.

Liels pieprasījums pēc biļetēm vairākus mēnešus pirms uzstāšanās ir Prāgā un Varšavā, bet Vīnē koncerta biļetes jau izpārdotas.

Biļetes uz koncertu Rīgā būs pieejamas no piektdienas, 25. septembra, Biļešu servisa kasēs un internetā bilesuserviss.lv. Pirmās 600 biļetes maksās 25 eiro, pēc tam 33 eiro.

Vairāk informācijas: postmodernjukebox.com

Lasi vēl