Rīgā uzstāsies austriešu grupa GIN GA

Komentāri
Rīgā uzstāsies austriešu grupa GIN GA
Publicitātes foto

22. maijā Latvijas 1. Rokkafejnīcā Reiterna namā koncertu sniegs viena no perspektīvākajām Austrijas jaunajām rokgrupām GIN GA, informē I Love You Records pārstāve Dace Volfa.

”GIN GA ir atvērti plašam ietekmju un instrumentu spektram. Viņi interpretē popmūziku kā mākslas formu, tomēr neaizmirst arī par tās izklaidējošo lomu. GIN GA rada muzikālu spriedzi, kas salīdzināma ar grupu Talking Heads tās labākajos laikos. Pat vokāls brīžiem sasniedz absolūto enerģiju, kas raksturīga Talking Heads līderim Deividam Bērnam,” par GIN GA raksta Berlīnes mūzikas izdevums Zitty Magazine.

2012. gada nogalē GIN GA debitēja ar singlu Dancer, kas tika atsaucīgi uzņemts un atskaņots ne vien Austrijas, bet arī Šveices, Francijas, Spānijas, Norvēģijas, Īrijas, Igaunijas un Lietuvas radiostacijās. Grupas panākumi turpinājās ar singliem Golden Boy un Remember Whatever, kad tās faniem pievienojās arī radioklausītāji Vācijā, Somijā un Latvijā. 2014. gadā nāca klajā grupas debijas albums Yes/No.

Aizvadīto trīs gadu laikā GIN GA aktīvi koncertējuši Eiropā un ASV, piedaloties festivālos Eurosonic Nīderlandē, SPOT Dānijā, Culture Collide ASV, Tallinn Music Week Igaunijā, Primavera Sound Spānijā, kā arī uzstājušies daudzos klubos un koncertzālēs Austrijā, Vācijā, Beļģijā, Francijā, Čehijā, Ungārijā un citās Eiropas valstīs.

Šogad GIN GA gatavojas izdot otro albumu un pirmo reizi koncertēs Rīgā – 22. maijā Latvijas 1. Rokkafejnīcā, Mārstaļu ielā 2/4, sākums 22:30, ieeja bez maksas.

Koncerts notiek sadarbībā ar Austrijas vēstniecību Rīgā un mūzikas izdevniecību I Love You Records.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl