Rīgā koncertēs grupas Enter Shikari un Hacktivist

Komentāri
Rīgā koncertēs grupas Enter Shikari un Hacktivist
Publicitātes foto

Jau trešdien, 23. septembrī, klubā Melnā piektdiena uzstāsies Lielbritānijas alternatīvās mūzikas smagsvari Enter Shikari un Hacktivist.

Enter Shikari dzimtās Lielbritānijas mūzikas dzīves centrā nonāca salīdzinoši ātri – 2007. gadā izdotais grupas pirmais albums Take To The Skies iekaroja ceturto vietu Lielbritānijas gada albumu topā, apvienībai pievēršot arī mūzikas apskatnieku un kritiķu uzmanību. Tajā paša gadā Enter Shikari saņēma atzinību no autoritatīvā žurnāla Kerrang! kā gada labākā koncertgrupa un žurnāla NME Džona Pīla balvu par inovāciju mūzikā.

Arī turpmākajos gados Enter Shikari nebeidz pārsteigt klausītājus, vienu pēc otra izdodot atzinīgi novērtētus un komerciāli veiksmīgus albumus 2009. un 2012. gadā, savukārt apvienības jaunākais veikums The Mindsweep iznācis 2015. gadā, leģendārās punk un indie mūzikas izdevniecības Hopeless Records paspārnē.

Enter Shikari daudzi uzskata par patiesiem inovatoriem, veiksmīgi apvienojot alternatīvo roku, pankroku un metalcore skaņas ar dažādām elektroniskās mūzikas ietekmēm, kā drum’n’bass, dubstep, techno un industrial.

Hacktivist radās kā studijas projekts, apvienojoties MC J Hurley un ģitāristam un producentam Timfijam Džeimsam (Timfy James). Duetam drīz vien pievienojās vokālists Bens Mārvins (Ben Marvin) un vēlāk, apzinoties radītās mūzikas specifiku, grupai pievienojās arī basģitārists un bundzinieks. Hacktivist sastāvs tika pilnībā nokomplektēts 2012. gadā, vienlaicīgi ar pirmā singla Cold Shoulders iznākšanu. Dziesmas videoklips sasniedza vairāk kā simts tūkstošus skatījumu interneta vietnē Youtube, savukārt nākamais Hacktivist singls Unlike Us ierindojās interneta vietnes Amazon.com Lielbritānijas smagās mūzikas topa otrajā vietā. Negaidīti par grupu uzzināja visa pasaule – Hacktivist nonāca vairāku ietekmīgu radio staciju aktīvā rotācijā un tādi izdevumi kā Metal Hammer, Total Guitar, Kerrang!, Rock Sound, Insomniac un The Guardian veltīja atzinīgus vārdus pirmajam grupas minialbumam un Hacktivist mūzikai kopumā. 2013. gadā sekoja Hacktivist dalība lielākajos Eiropas festivālos Sonisphere, Rock Am Ring un Rock Im Park, T In The Park, Download, Reading un Leeds, kā arī iesildot grupas Korn koncertus Lielbritānijā un Eiropā 2014. gadā.

Klubs Melnā piektdiena atrodas Brīvības ielā 193c, biļetes uz koncertu pieejamas interneta vietnē ticketshop.lv. Koncertu rīko klubs Nabaklab.

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl