Komentāri

Grupa Prāta vētra klausītāju uzmanībai nodod otro singlu Ēdenes dārzs no 19. maijā gaidāmā albuma 7 soļi svaiga gaisa. Dziesmai grupas bundzinieka Kaspara Rogas režijā tapis arī košs videoklips.

Ēdenes dārzs ir dziesma, ar kuru sākās gaidāmā albuma ieraksts, atklāj mūziķi. Ģitāras motīvs nācis no Jāņa Jubalta dziesmu grāmatas, bet pārējās partijas tapušas rūpīgā producenta Aleksa Silvas uzraudzībā. ”Dziesma ir par mīlestību, protams! Par neprātīgu iemīlēšanos, arī sāpēm un atkārtotu krišanu kaislību okeānā – vārdu sakot, par tiem ”ķiršiem sarkaniem Tavos matos”,” akcentē Renārs Kaupers.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Videoklipa ideja Kasparam Rogam tapusi, kopā ”brainstormojot” ar Oskaru Cirsi (Wrong) un Dāvi Vilcānu (Wig). ”Kas ir mūsdienu Ādams un Ieva? Šis jautājums izriet no dziesmas teksta, un mēs sapratām, ka tie ir cilvēki pilsētā, bet tālāk jums jāskatās klips, lai nepateiktu pārāk daudz priekšā,” norāda K. Roga.

Videoklipā redzamie dejotāji ir Eva Kronberga un Rūdolfs Gediņš, klipa horeogrāfe – Inga Raudinga, operators – Edgars Dubrovskis un producente – Undīne Buka.

Dziesma Ēdenes dārzs nopērkama eKase.lv un iTunes Latvija.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl