Prāta vētra izdos pirmo vinilu grupas vēsturē

Komentāri

Jau šomēnes, 25. jūlijā, Jelgavā grupa Prāta vētra uzsāks Latvijas koncerttūri 7 soļi svaiga gaisa. Tieši koncerts Jelgavā būs pirmā vieta, kur varēs iegādāties albumu 7 soļi svaiga gaisa vinila formātā.

Grupa Prāta vētra vairāk nekā divu stundu ilgajā koncertā izpildīs gandrīz visas dziesmas no maijā iznākušā un jau Zelta statusu ieguvušā studijas albuma 7 soļi svaiga gaisa. Neiztrūkstoši tiks atskaņoti arī klasiskie grupas hiti. Līdz ar tūres atklāšanas koncertu Jelgavā albums 7 soļi svaiga gaisa būs pieejams arī vinila formātā. Šis būs pirmais vinila albums Prāta vētras vēsturē, un tā dizains būs īpašs, akcentē grupas menedžmenta pārstāve Guna Zučika.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā īpašie viesi visos Prāta vētras koncertos uzstāsies šī brīža aktuālā jaunā Latvijas grupa Carnival Youth, kura sevi veiksmīgi pieteica pērn ar debijas albumu No Clouds Allowed, par kuru saņēma Mūzikas Ierakstu Gada balvu Zelta Mikrofons kategorijā Labākā debija. Paralēli aktivitātēm Latvijā Carnival Youth albums No Clouds Allowed ir iznācis vairākās Eiropas valstīs, grupa ir atkārtoti devusies tūrē pa Vāciju, Austriju un Šveici, uzstājusies vairākos Eiropas līmeņa festivālos. Uzstāšanās Prāta vētras koncertos būs šovasar vienīgā iespēja redzēt Carnival Youth uzstājamies Latvijā.

Šobrīd biļetes uz koncertiem 25. jūlijā Jelgavā Lielupes pļavā pretī Jelgavas pilij, 31. jūlijā Ventspilī Reņķa dārzā, 15. augustā Valmierā Pauku priedēs un noslēguma koncertu 29. augustā Rīgā New Hanza City teritorijā pieejamas par 25 eiro eKase.lv un t/c Spice informācijas centrā, kā arī pilsētu kultūras centros.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl