Prāta vētra beidzot laiž klajā jaunā albuma tituldziesmu

Komentāri
Prāta vētra beidzot laiž klajā jaunā albuma tituldziesmu
Foto: LETA

Grupa Prāta vētra nākamajā sestdienā, 25. jūlijā, Jelgavā sāks Latvijas koncerttūri 7 soļi svaiga gaisa un šodien Latvijas radiostacijām nodod tūres un jaunākā albuma tituldziesmu, informē grupas pārstāve Guna Zučika.

Dziesma 7 soļi svaiga gaisa ir viena no pirmajām, ar kuru Prāta vētra uzsāka darbu pie albuma, tās pirmās idejas esot nākušas no Jāņa Jubalta. Renārs Kaupers turpina: ”Muzikāli sarežģīti konstruēta dziesma – daudz reižu mainījās panti, piedziedājumi. Latviskais teksts radās pēdējā brīdī, un, zinot, ka albuma nosaukums ir 7 soļi svaiga gaisa, likās, ka šis arī ir skaņdarbs, kurš varētu nest tituldziesmas karogu.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Nākampirmdien, 20. jūlijā, izdevniecības MicRec populārās mūzikas nošu sērijā tiks izdota grāmata 50 populārākās Prāta vētras dziesmas. Dziesmu saraksts aptver visu grupas daiļradi no pirmsākumiem ar dziesmām Jo tu nāc, Veronika, Lidmašīnas, Ziema, hitiem Īssavienojums, Maybe, Spogulīt, spogulīt līdz pat aktuālā albuma 7 soļi svaiga gaisa singliem Ziemu apēst un Ēdenes dārzs. Notis ir sagatavotas tā, lai tās spētu saprast arī tie, kuri tikai nesen paņēmuši rokās ģitāru, bet tonalitātes pielāgotas, lai melodijas būtu izdziedamas ikvienam. Notis sagatavoja Juta Bērziņa, bet redaktora lomu uzņēmās basģitārists Ingars Viļums.

Publicitātes foto

Publicitātes foto

Jau vēstījām, ka kā īpašie viesi visos Prāta vētras koncertos uzstāsies šā brīža aktuālā jaunā Latvijas grupa Carnival Youth.

Biļetes uz koncertiem 25. jūlijā Jelgavā, Lielupes pļavā, pretī Jelgavas pilij, 31. jūlijā Ventspilī, Reņķa dārzā, 15. augustā Valmierā, Pauku priedēs, un noslēguma koncertu 29. augustā Rīgā, New Hanza City teritorijā, pieejamas par 25 eiro eKase.lv un t/c Spice informācijas centrā, kā arī pilsētu kultūras centros.

Lasi vēl