Komentāri

Līdz ar grupas Prāta Vētra šīs vasaras koncerttūres 7 soļi svaiga gaisa noslēguma koncerta Rīgā ieraksta izdošanu mūziķi izziņo arī ilgi gaidīto koncertu Liepājā, informē grupas menedžments.

Vairāk nekā divas stundas garais ieraksts piedāvā vēlreiz piedzīvot neaizmirstamās sajūtas, kas valdīja par ”Prāta Vētras dziesmu svētkiem” nodēvētajā koncertā Rīgā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Koncertieraksts DVD pieejams Latvijas veikalos, bet digitāli HD formātā tas iegādājam ekase.lv.

Publicitātes foto

Publicitātes foto

Grupa Prāta Vētra ir īpaši gandarīta paziņot par vienošanos ar Liepājas pilsētu par 7 soļi svaiga gaisa koncerta rīkošanu Liepājā, Daugavas stadionā 2016. gada 20. augustā.

”Mums ir tiešām no sirds liels prieks, ka varam atgriezties vēju pilsētā ar solokoncertu, kāds Liepājā nav bijis vairāk kā 10 gadus! Jau šovasar Rīgas koncertā sapratām, ka vēlamies atkārtojumu, un tāpēc ļoti gaidīsim Liepājas koncertu – sarīkosim kārtīgu prāta vētru ar 7 soļiem svaiga gaisa!” savā priekā dalās Renārs Kaupers.

Koncerta biļetes tirdzniecībā būs pieejamas no 10. decembra plkst. 10.00. Pirmās trīs dienas stāvvietu biļetēm īpaša cena – 21 eiro. Uz Liepājas koncertu būs nopērkamas arī sēdvietas (21-40 eiro), fanu zonas biļetes (30 eiro) un biļetes invalīdiem. Biļetes meklējiet ekase.lv, t/c Spice informācijas centrā un Liepājā, koncertzāles Lielais dzintars kasē!

VIDEO: dziesma Pilsētas ugunis

FOTO: 7 soļi svaiga gaisa koncerts

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl