Populāri mūziķi uzstāsies barikādēm veltītā koncertā

Komentāri
Populāri mūziķi uzstāsies barikādēm veltītā koncertā
Foto: LETA

Šodien, 20. janvārī, Rīgas Domā gaidāms 25. Barikāžu atceres gadadienas viens no lielākajiem pasākumiem. Koncertā Ar Domu par rītdienu populāri mūziķi un kori izpildīs tautā iemīļotas Atmodas laika un mūsdienās popularitāti iemantojušas dziesmas.

Koncertā piedalīsies Igo, Renārs Kaupers, Jānis Stībelis, Aija Andrejeva, Goran Gora, Vestards Šimkus, Elīna Šimkus, Latvijas Radio koris Kaspara Putniņa vadībā, Ieva Kerēvica, Aija Vītoliņa, grupa Sus Dungo, Dainis Skutelis, Laima Jansone, Anete Kozlovska, Rīgas Doma meiteņu koris un citi. Koncerta režisors ir Intars Rešetins, savukārt tā muzikālās programmas veidotājs ir Juris Vaivods.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Lai koks izaugtu varens, tam ir vajadzīgas spēcīgas saknes. Veidojot koncertprogrammas naratīvu, centāmies par izejas punktu ņemt mūsu tautas likteņlīnijas, kas savieno pagātni ar tagadni, kas ietekmējušas latviešu tautu, tās tālāko attīstību un virza uz nākotni. Cienot savu vēsturi, mēs veidojam turpinājumu,” raksturojot koncertu un aicinot to apmeklēt, saka režisors Intars Rešetins.

Rīgas Doms ieejai koncertā atvērts no plkst. 18.00. Koncerta sākums plkst. 19.00. Ieeja koncertā ir bez maksas.

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl