Pirmizrādi piedzīvojusi asa sižeta filma Sicario: Narkokarš

Komentāri

Ņujorkā pirmizrādi piedzīvojusi kanādiešu režisora Denī Vilnēva jaunākais veikums. Kinolente Sicario: Narkokarš atskatās uz Meksikas narkotiku karteļu ikdienu. Filma uz Latvijas kinoekrāniem iznāks šonedēļ.

Filma Sicario: Narkokarš stāsta par kādu FIB aģenti Keitu, kuru atveido aktrise Emīlija Blanta. Viņa tiek pievienota elitārai, bet slepenai vienībai, kuras uzdevums ir iznīcināt Meksikas narkokarteli reizi par visām reizēm. Nonākusi vienībā, kuru vada harismātiskais Mets (Džošs Brolins) un Alehandro (Benisio del Toro), Keita saprot, ka nekas nav tā, kā izskatās, un uzticēties nedrīkst nevienam. ”Sicario” tulkojumā nozīmē ”algots slepkava”.

Kanādiešu kinorežisora Denī Vilnēva īpašais paņēmiens ir teju dokumentālista skatījums. Kā stāsta režisors, filma atskatās uz narkotiku karteļu savstarpējiem kariem un uzdod jautājumu, vai ir jākļūst par briesmoni, lai cīnītos ar briesmoni. Viņš skaidro, ka visiem filmas varoņiem, izņemot, Keitu nav nekādu morālo principu. Jo ilgstošais narkotiku bizness un savstarpējie kari visas ētikas normas atstāj otrajā plānā, norāda režisors.

Uz Latvijas kinoekrāniem filmu būs iespējams vērot no piektdienas, 18. septembra.

Lasi vēl