1 komentārs
Pašmāju slēpošanas meistari “Skilluminati” paziņo par jaunās filmas iznākšanu
Foto: Artūrs Tkačenko

”Tu vai nu to jūti, vai nē” – ar šādu frāzi iesākas jaunākais apvienības ”Skilluminati” veidotais filmas treileris. Šoreiz projekts tika veidots 3 sezonas, lai pārspētu viņu otro filmu, kas guva plašu rezonansi arī ārpus Latvijas – ”SKLMNTI”.

SKLMNTI (saīsinājumā) dalībnieki nav nedz profesionāli slēpotāji, ne arī filmu veidotāji. Ekstrēmā slēpošana, kā to dēvē sabiedrībā, ir tikai viņu hobijs, savukārt filmēšanas un video apstrādes nianses puiši apguvuši pašmācības ceļā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Oda ir trešais “Skilluminati” projekts, kurā gan režisori, gan operatori un braucēji bijuši paši tā dalībnieki. Baltijas daba, arhitektūra un tās sabiedrība ir šīs filmas vadmotīvs. Šo trīs gadu laikā, kad filma ir uzņemta, izmainījies “Skilluminati” viedoklis par slēpošanu kopumā. Ar šo mainīgo stāstu tās veidotāji vēlas daudz personiskāk ļaut skatītājam uztvert viņu pasauli.

Foto: kadri no jaunās filmas

Oda (no sengrieķu vārda ᾠδή jeb ōdḗ) pēc uzbūves sastāv no trīs daļām – zīmīgi, ka šī ir tieši trešā SKLMNTI filma, taču vai pēdējā, to filmas veidotāji neatklāj.

“Skilluminati” ir slēpotāju un video filmētāju apvienība no Latvijas. “Skilluminati” ir producējuši un veidojuši divas slēpošanas filmas – ”Manifesto” (2012) un ”SKLMNTI” (2013). Apvienības otrā filma ”Manifesto” ieguva plašu atzinību starptautiskajā slēpošanas filmu festivālā ”IF3”. Pašlaik “Skilluminati” ir vieni no lielākajiem ekstrēmo filmu veidotājiem Baltijā.

Video: filmas “Oda” treileris

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl