Ozols laiž klajā videoklipu Atpakaļ Nākotnē

Komentāri

Atpakaļ Nākotnē ir pašmāju hiphop mākslinieka Ozola jaunā albuma tituldziesma, kas tapusi sadarbībā ar elektroniskās mūzikas producentu KODEK.

Kā norāda mūziķa preses pārstāvis Raitis Zgirskis, videoklipā KODEK pavadībā Ozols tiek aizvests starpgalaktiskā ceļojumā uz planētām, par kuru eksistenci nojauš tikai filmas Star Trek kuģa USS Enterprise kapteinis Džeimss Tiberius Kirks, bet viss ceļojums noslēdzas planētā Flopijs, kurā, izrādās, joprojām valda 1980. gadu noskaņas un mode. Planēta Flopijs ir kā laika kapsula, kurā izbijušas un sen neredzētas slavenības joprojām ir aktuālas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Nesen izdotais albums Atpakaļ Nākotnē ir Ozola piektais studijas albums, kurā iekļautas 12 dziesmas, kas tapušas laika periodā no 2012. gada līdz pat šī gada rudenim, tostarp singli Piemēri (2013), Sapņotājs (2013), Ilgojos (2014), Mirāža (2012) un jaunākais singls Superhaips (2015). Albuma tapšanā piedalījušies bītmeikeri Oriole, NiklāvZ, H.Šteins, studijas producenti ansis (Dirty Deal Audio), D.Muižnieks un J. Kalve (Labo ierakstu studija), viesmākslinieki Edavārdi, Nātre, Raymoha, Roberts, Kodek, scratch no DJ Dzee, taustiņus iespēlējuši P. Upelnieks un K. Indrišonoks.

Jaunais albums pieejams straumēšanas servisos Spotify, Deezer, iTunes, digitāli iegādājams ozols.bandcamp.com. Albuma vinila plates PRE-ORDER, CD par īpašu cenu un T-krekli pieejami atpakalnakotne.lv un veikalā HOODSHOP, Rīgā, Brīvības ielā 72 k2.

Atpakaļ Nākotnē prezentācijas pasākums notika 12. novembrī Rīgā, klubā ONE ONE. Koncertā piedalījās viesmākslinieki Kodek, Edavārdi, Nātre, Raymoha, Kurts, Roberts, DJ Dzee, Spatz Beatz. Muzikālo programmu lielajā zālē pēc koncerta turpināja NiklāvZ un Oriole. Chillout zālē vinila plates spēlēja Dj Richi. Pagalmā bija iespēja aplūkot automašīnu ”DeLorean DMC12”, kas kulta filmā Back to the Future bija pārveidota par laika mašīnu un skatāma arī Ozola videoklipā Superhaips.

Ģirts Rozentāls jeb Ozols hiphopa solokarjeru uzsāka aizvadītās desmitgades sākumā ar debijas singlu Neko 2005 (2000), pēc kura sekoja albums Cieņa un mīlestība (2001), Augstāk, Tālāk, Stiprāk (2002), Dūzis (2003) un 2009. gadā izdotais albums Neatkarība. Savas radošās darbības laikā Ozols piedalījies arī tādos projektos kā Fact un Rool Makaz un trīs reizes saņēmis Latvijas Mūzikas ierakstu gada balvu.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl