Noderīga informācija Prāta Vētras Jelgavas koncerta apmeklētājiem

4 komentāri
Noderīga informācija Prāta Vētras Jelgavas koncerta apmeklētājiem
Foto: LETA

Šo sestdien, 25. jūlijā, Jelgavā grupa Prāta Vētra uzsāks Latvijas koncerttūri 7 soļi svaiga gaisa. Ņemot vērā pieprasījumu, ir rasta iespēja palielināt fanu zonu visos tūres koncertos. Šobrīd tirdzniecībā eKase.lv biļetes fanu zonā ir pieejamas par 40 eiro.

BIĻETES eKase.lv un t/c Spice informācijas centrā par 25 eiro. Koncerta dienā pie ieejas biļešu cena būs 30 eiro. Jelgavnieku biļetes par 21 eiro – Jelgavas kultūras centra kasē pieejamas līdz piektdienai, 24. jūlijam, plkst. 19.30

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

SĀKUMS. Ieeja koncerta teritorijā no plkst. 18.30. Koncerta sākums plkst. 20.30. Pirms īpašajiem viesiem Carnival Youth uzstāsies DJ duets Gribam būt Dīdžejas.

IEEJA koncerta teritorijā no Rīgas ielas pie Lielupes tilta, pretī veikalam Krūza un no Vecā ceļa.

TRANSPORTS: pieejamas bezmaksas autostāvvietas, Ergo velonovietnes, kā arī jāņem vērā satiksmes ierobežojumi.

Sadarbībā ar AS Pasažieru vilciens pēc koncerta Jelgavā tiek organizēts papildus reiss. Atiešanas laiks no Jelgavas stacijas plkst. 1.00 naktī, pieturot Cukurfabrikā 1.05, un Rīgā pienāks plkst. 1.45.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl