Neparastā dziedātāja MNTHA uzstāsies Spīķeru brīvdabas koncertā

Komentāri
Neparastā dziedātāja MNTHA uzstāsies Spīķeru brīvdabas koncertā
Publicitātes foto

Trešdien, 10. jūnijā, uz Spīķeru brīvdabas skatuves kāps jaunā un neparastā māksliniece MNTHA, kura plašāku atpazīstamību guva piedaloties dziesmu konkursā Supernova 2015. Koncerts norisināsies Spīķeru pagalmā, Maskavas ielā 12k-2, ieeja bez maksas, sākums – plkst. 19:00.

Klausītāju sirdis dziedātāja šovā iekaroja izpildot pašas komponēto dziesmu Nefelibata. Pārsteidzošā MNTHA savu dziedāšanas prasmi attīstījusi mūzikas skolā un dažādos koros. Paralēli dziedāšanai viņa nodarbojas ar zīmēšanu, gleznošanu, fotografēšanu, ģitāras un klavierspēli, rollerdērbiju un riteņbraukšanu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Visas vasaras garumā Spīķeri aicina uz bezmaksas brīvdabas koncertu sēriju, kurā tiks pārstāvēti dažādi mūzikas žanri – džezs, fanks, blūzs, populārā mūzika, indie, soul, roks ar mērķi piedāvāt kvalitatīvu un daudzveidīgu dzīvo mūziku rīdziniekiem un Rīgas viesiem. Katrs koncerts tiek papildināts ar dīdžeju setu, sadarbībā ar Rīgas DJ skolu. Pilna koncertu sērijas programma pieejama: spikeri.lv/2015/05/izzino-spikeru-brivdabas-koncertu-programmu

Nākamajās trešdienās Spīķeros muzicēs: 17. jūnijā etno – džeza apvienība BARAKA, 1. jūlijā – TheCoco`nuts, 15.j ūlijā – Smooth Kats, 22. jūlijā – Anton Gorbunov Kvartet un 29. jūlijā – Dabasu Durovys.

Šonedēļ Spīķeri aicina arī uz īpašo Dzejas slamu, kas norisināsies piektdien, 12. jūnijā, starptautiskā daudznozaru laikmetīgās mākslas festivāla Urban Poetry ietvaros. Pasākums būs veltīts iepriekšējo dzejas slamu uzvarētājiem un skatītāju simpātijas balvu ieguvējiem, tādējādi dalībnieki šoreiz būs jau iepriekš izraudzīti un uzrunāti dalībai. Žūrijā: Ilmārs Šlāpins, Kristiāns Brekte un Edgars Bāliņš. Pasākuma sākums plkst.19:00.

Savukārt 13. jūnijā no plkst.11:00 līdz plkst.16:00 Spīķeros norisināsies brīvdabas krāmu tirdziņš Riga Flea Market.

Ieeja visos pasākumos – bez maksas.

Lasi vēl