Komentāri

Jau pēc nedēļas šajā laikā svinēsim Ziemassvētkus, šķiet mazliet neticami, vai ne? Pēdājais laiks radīt sevī svētku noskaņu, apmeklējot kādu skaistu koncertu vai izrādi par svētku tematiku.

”LNT Brokastis” atklāj, ko šovakar vērts apmeklēt, ja gribas pirmssvēttku sestdienu pārvērst skaistā kultūras baudījumā kopā ar ģimeni, bērniem vai citiem sev tuviem cilvēkiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ja sniegs nav laukā, kāpēc to neizbaudīt uz teātra skatuves?

Savukārt, aizbraucot uz Cēsīm, iespējams izbaudīt mūziķu apvienības ”Tev tuvumā” koncertu  – muzicēs Aija Andrejeva, Valters Frīdenbergs, Marts Kristians Kalniņš un citi tautā iemīļoti mākslinieki.

VIDEO

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl