Nabaklab šodien svin sešu gadu jubileju

Komentāri
Nabaklab šodien svin sešu gadu jubileju
Publicitātes foto

Sestdien, 2. aprīlī, ar vairāku pašmāju mūziķu koncertu un dīdžeju programmu savu sesto jubileju svinēs Latvijas Universitātes radio Naba klubs Nabaklab.

Kluba jubilejā uz skatuves kāps vairāki bieži Nabaklab viesi – leģendārā pankroka grupa Inokentijs Mārpls, smeldzīgi romantiskais akustiskais duets Čipsis un Dullais, kā arī jaunā rokgrupa Nova Koma, kura savu darbību sāka pēc daudzsološās rokenrola apvienības Dust Devil Drive izjukšanas. Nova Koma šis būs viens no pirmajiem koncertiem ar jauno nosaukumu – iepriekš grupa bija zināma kā Ādažu Shipsi.

Pirms un pēc koncerta Nabaklab lielajā zālē Milda par dejojamu mūziku gādās dīdžejs z:le, savukārt bārā Flora klausītājus ar dubstep un glitch-hop ritmiem priecēs elektroniskās mūzikas izpildītājs un dīdžejs Stereoglyph.

Kluba Nabaklab tika izveidots 2010. gadā un nu jau sešus gadus ir neatņemama Rīgas alternatīvās mūzikas skatuves sastāvdaļa, piedāvājot dažādu stilu pašmāju un ārvalstu mūziķu koncertus vairāk nekā 160 dienas gadā. Ar Nabaklab gādību Latvijā viesojušies tādi mūziķi kā Enter Shikari, God Is An Astronaut, Laibach, Chinawoman, The Soft Moon, IAMX, Covenant, Jarboe, Balthazar, We Came As Romans un daudzi citi. Klubs ir arī viens no starptautiskā mūzikas festivāla Laba Daba rīkotājiem.

Nabaklab atrodas Zigfrīda Annas Meierovica bulvārī 12, svinību sākums plkst. 21.00.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl