Nabaklab notiks pirmais festivāla Laba Daba ieskaņas pasākums

Komentāri

Sestdien, 13. jūnijā, klubā Nabaklab notiks pirmais starptautiskā mūzikas festivāla Laba Daba ieskandināšanas pasākums, kurā piedalīsies mūzikas apvienības Zāle un Baložu pilni pagalmi, kā arī Jacques of S’T’A un Mistah Zivs, informē kluba pārstāvis Edgars Āboliņš.

Sestdien gaidāmais būs pirmais no vairākiem festivāla Laba Daba ieskandināšanas pasākumiem. Šoreiz uz kluba skatuves kāps vieni no šā gada Laba Daba dalībniekiem – ansamblis Zāle un regulāri festivāla viesi, leģendārā Latvijas alternatīvās mūzikas grupa Baložu pilni pagalmi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Apvienības Zāle spēlētajai mūzikai raksturīgs daudzslāņains skanējums, kura pamatā ir atmiņā paliekošas melodijas un netradicionālas vokālās harmonijas, kas apaudzētas ar neierastu mūzikas instrumentu (vargans, čells, oboja, ģitāras, perkusijas, bungas) kopspēli. Grupa radusies pagājušogad, satiekoties dzejniekam Pēterim Dragunam, dziesmu autorei Martai Kreitusei un ģitāristei Kasandrai Kaņepei, sastāvam augot un ar katru uzstāšanās reizi piesaistot jaunus mūziķus. Zāles debijas albums Viņa maijā izdots ierakstu izdevniecības Naba Music paspārnē.

Baložu pilni pagalmi savu darbību sāka 1994. gadā un ir viena no populārākajām un aktīvākajām Latvijas alternatīvajām grupām ar iespaidīgu diskogrāfiju un dziesmu bagāžu. Pagājušajā gadā iznācis grupas jaunākais albums Stacija mums, savukārt 13. jūnijā Baložu pilni pagalmi sniegs pirmatskaņojumu jaunākajam singlam ar nosaukumu Laba daba. Būs pieejami arī nelielas tirāžas CD Laba daba / Gar(a)stāsts.

Laba Daba ir starptautisks mūzikas festivāls, kurš šogad jau sesto gadu norisināsies Ratniekos, Līgatnes pagastā no 31. jūlija līdz 2. augustam, uz sešām skatuvēm piedāvājot vairāk nekā sešdesmit mūzikas apvienību un dīdžeju priekšnesumus no dažādām valstīm. Atgādinām, ka biļetes uz festivālu pieejamas arī Nabaklab, kur to cena ir izdevīgāka.

Nabaklab atrodas Zigfrīda Annas Meierovica bulvārī 12, pasākuma sākums plkst. 21.00 un apmeklētājiem ar iepriekšējo gadu Laba Daba festivāla aproci uz rokas, ieeja būs bez maksas.

Lasi vēl