Mūzikas ierakstu gada balvai Zelta Mikrofons – 20

Komentāri
Mūzikas ierakstu gada balvai Zelta Mikrofons – 20
Foto: LETA

Mūzikas ierakstu gada balvas Zelta Mikrofons 2015 ceremonija notiks 2016. gada 15. martā Latvijas Nacionālajā operā un baletā. Īpašā ceremonija notiks jau 20. reizi. Ierakstu iesniegšana sāksies jau nākamnedēļ.

Mūzikas ierakstu gada balva Zelta Mikrofons ir viens no centrālajiem gada notikumiem latviešu mūzikas dzīvē, kad tiks apbalvoti veiksmīgākie aizvadītā gada mūzikas ieraksti, videoklips, koncertieraksts, noskaidrots gada radiohits un atzīmēta labākā debija, apkopots tautas balsojums un godinātas spilgtas personības par mūža ieguldījumu Latvijas mūzikas attīstībā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Tas laiks ir klāt – ierakstu gada balva Zelta Mikrofons uzsāk savu 20. sezonu! Ar satraukumu un milzīgu atbildību ķeramies klāt pie 2015. gada ierakstu ražas vākšanas, vētīšanas un vērtēšanas šoreiz jubilejas gaisotnē. Lai arī ierakstu industrija pēdējos gados ir piedzīvojusi kardinālas pārmaiņas, tomēr tas nav mainījis faktu, ka mūzikas ieraksti ir neatņemama mūsu dzīves sastāvdaļa. Grūti būtu iedomāties mūsu ikdienu un svētkus bez tiem,” saka Zelta Mikrofons producente, Latvija Mūzikas Producentu apvienības LaMPA valdes priekšsēdētāja Elita Mīlgrāve.

”Kāds ir bijis šā gada veikums, kas no visa radītā un ierakstītā tiks atzīts par kvalitatīvāko, ar ko 2015. gads ieies ierakstu vēsturē – uz šiem jautājumiem atbildes saņemsim pēc vairāku mēnešu rūpīga sagatavošanās darba. Ierakstu iesniegšana ir pirmais solis ceļā uz svētkiem, kurus gaida gan mūzikas ierakstu radītāji, gan klausītāji,” vērtē E. Mīlgrāve.

Mūziķi, izdevēji, producenti jau tagad var iepazīties ar Zelta Mikrofona nolikumu mājaslapā. Ierakstu iesniegšana sāksies nākampirmdien, 2. novembrī.

Pērn uz Zelta Mikrofona balvu pretendēja 94 albumi, 29 debitanti, 10 koncertieraksti, 46 klipi un 55 dziesmas.

FOTO: mūzikas ierakstu gada balvas Zelta Mikrofons 2014 ceremonija

Mūzikas ierakstu gada balvu Zelta Mikrofons organizē Latvija Mūzikas producentu, izdevēju un izplatītāju apvienība (LaMPA) sadarbībā ar Latvijas Izpildītāju un producentu apvienību (LaIPA) un Latvijas Republikas Kultūras ministriju.

Lasi vēl