Komentāri

12., 13. un 14. februārī attiecīgi Rēzeknē, Liepājā un Jūrmalā izskanēs grupas Astro’n’out & DJ Rudd minitūres Astro’ Electro Acoustic 2.0 koncerti. Piedevām Dzintaru koncertzālē izziņots papildkoncerts. Vēlies apmeklēt kādu no koncertiem? Mums ir ielūgumi!

Konkursa noteikumi vienkārši – Skaties.lv Facebook lapā zem konkursa video ieraksti, ar kuru no draugiem vēlies apmeklēt koncertu. Neaizmirsti pieminēt, kurā Latvijas pilsētā koncertu gribi apmeklēt. Pārējais ir Fortūnas ziņā! Laimīgo uzvarētāju vārdus paziņosim 9. februārī Skaties.lv Facebook lapā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

#konkurss ar video sveicienu no Māras Upmanes-Holšteines :)Mums ir 6 pāri biļešu uz burvīgo Astro’n’out (Official) koncertu. Komentārā ieraksti, ar ko kopā un kurā Latvijas pilsētā vēlies apmeklēt Astro’n’out koncertu!Dalies priekā un mūzikā!Uzvarētājus izlozēsim 9. februārī, paziņojot tos šeit komentārā, kā arī sazināsimies personīgi.;) Labā ziņa ir tā, ka biļešu saņēmējs pats varēs izvēlēties, kurā pilsētā apmeklēt grupas koncertu. Lasi vairāk par koncertiem: http://bit.ly/23KRPZc

Posted by Skaties.lv on ceturtdiena, 2016. gada 4. februāris

Lasi vēl