Mona de Bo sniegs īpašus koncertus Rīgā un Valmierā

Komentāri

Piesakot jaunu albumu, eksperimentālā roka duets Mona de Bo kopā ar džeza pianistu Rūdolfu Macatu nākamnedēļ sniegs vairākus koncertus Rīgā un Valmierā, kas būs vienīgās grupas uzstāšanās pirms vasaras festivāliem.

17. aprīlī grupa Mona de Bo kopā ar apvienību Anna Kijevā uzstāsies Tautas Harmonijas centrā Valmierā, bet 18. un 19. aprīlī koncertēs Kaņepes Kultūras centrā Rīgā, vēsta Mona de Bo dalībnieks Edgars Eihmanis. Koncertos grupa atskaņos jauno materiālu, kā arī mūziku no iepriekšējiem albumiem Nekavējies, šīs ir spēles ar tevi un Pag Pag.

”Kopš pagājušās vasaras esam strādājuši pie jaunā albuma un pašlaik mēģinām to pabeigt. Stilistiski tas ir atšķirīgs no tā, ko esam darījuši līdz šim. Cita starpā – esam aizrāvušies ar improvizētas mūzikas spēlēšanu. Tomēr šajos trīs koncertos pārsvarā atskaņosim kompozīcijas,” stāsta E. Eihmanis.

Šobrīd abi Mona de Bo dalībnieki uzturas ārzemēs – Edgars Rubenis dzīvo Holandē, Edgars Eihmanis – Itālijā. Koncerti Rīgā un Valmierā būs vienīgās grupas uzstāšanās pirms vasaras festivāliem.

Vairāk informācijas par Mona de Bo meklē facebook.com/monadebo!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl