Meitenīte, kuras balss saviļņoja Latviju, izdevusi savu pirmo albumu

2 komentāri

Otrdienas, 15. decembra, pēcpusdienā mūzikas veikalā Randoms notika albuma An Introduction to Aleksandra Špicberga. Iepazīšanās atklāšanas pasākums. Jauno dziedātāju Aleksandru Špicbergu plašāka sabiedrība iepazina valsts svētku laikā novembrī, kad tika publicēts video ar Imanta Kalniņa dziesmu Rakstu rakstus.

Kā informē mūzikas veikala Randoms pārstāvji, albumā ietverti 10 skaņdarbi, kas demonstrē Aleksandras balss skaistumu un interpretācijas daudzpusību, iekļaujot gan klasikas pērles Džulio Kačini Ave Maria, Franča Šūberta Tu esi miers, gan latviešu komponistu Imanta Kalniņa Rakstu rakstus un Zigmara Liepiņa Zibsnī zvaigznes aiz Daugavas, kā arī Latvijā līdz šim neskanējušas senas spāņu dziesmas Garsijas Lorkas pierakstā, akustiskās ģitāras pavadījumā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Albumā atklāšanas pasākumā Aleksandra kopā ar ģitāristu Vladimiru Kudrinu un pianisti Kristīni Šmiti izpildīja vairākus albumā iekļautos skaņdarbus. Pasākumu vadīja Agris Daņiļevičs, kurš ir Aleksandras skolotājs deju studijā Dzirnas un video Rakstu rakstus režisors.

Foto

Albumu CD formātā varēs iegādāties mūzikas veikalā Randoms, grāmatnīcās Jānis Roze, kā arī pie lielākajiem mūzikas ierakstu izplatītājiem.

Trīspadsmitgadīgā Aleksandra mācās Rīgas Doma kora skolā, ir valsts konkursu uzvarētāja un starptautiskā jauno vokālistu konkursa Grand Prix ieguvēja (Kohtla Jarve, Igaunija, 2015). Aleksandras dabiskā muzikalitāte un spēcīgā balss aizrauj klausītājus, tuvinot viņu sapnim pievienoties balsīm, kas spoži nes Latvijas vārdu pasaulē.

Video: meitenīte, kuras balss saviļņoja Latviju

Video: G. Caccini. Ave Maria – An introduction to Aleksandra Spicberga

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl