Lord Of The Dance ar jaunu šovu atgriezīsies Rīgā

Komentāri
Lord Of The Dance ar jaunu šovu atgriezīsies Rīgā
Foto: Tristram Kenton

Nākamā gada 21. martā Arēnā Rīga būs skatāms iespaidīgs vizuālais un muzikālais priekšnesums – pasaulslavenais deju šovs Lord Of The Dance: Bīstamās spēles, informē koncertaģentūras M Events pārstāve Inese Keiša.

Šova veidotājs, horeogrāfs un direktors ir izcilais dejotājs Maikls Fletlijs (Michael Flatley), bet dejas pavēlnieku lomās iejutīsies Džeimss Kīgans (James Keegan), Morgans Komērs (Morgan Comer) un Metjū Smits (Mathew Smith).

Kā uzsver I. Keiša, Lord Of The Dance: Bīstamās spēles iestudējumā skatītājus sola pārsteigt novatoriskās Holo-Gauze™ 3D hologrāfiskās projekcijas un milzu ekrāni, kā arī krāšņi tērpi un Maikla Fletlija horeogrāfija. Šovā piedalīsies 40 vistalantīgāko īru dejotāju, kas tradicionālo stāstu par labā un ļaunā cīņu izdejos, skanot mūzikai, ko īpaši šim iestudējumam sacerējis komponists Džerards Fahī (Gerard Fahy). ”Esmu sajūsmā par šovā iesaistīto dejotāju neticamajām spējām un talantu,” teic M. Fletlijs.

Lord of the Dance līdz šim saņēmuši neskaitāmas balvas un nominācijas, neviltotu kritiķu un publikas atzinību. Tieši šis šovs bija pirmais, kas īru dejas mākslu iznesa uz pasaules skatuves, sajūsminot miljoniem skatītāju un pārspējot arvien jaunus un jaunus biļešu pārdošanas rekordus.

18 mēnešu laikā Lord Of The Dance: Bīstamās spēles viesosies 15 valstīs un uzstāsies vairāk nekā 200 reižu. Jaunās šova versijas pirmizrāde notika 1. septembrī Londonas Palladium teātrī, un pēc turnejas noslēguma tas tiks rādīts Vestendā.

21. martā Lord Of The Dance atgriezīsies Rīgā jaunā ampluā, un Latvijas skatītājiem būs iespējams baudīt un novērtēt vienu no labākajiem deju šoviem pasaulē.

Biļešu iepriekšpārdošana sāksies šodien, 11. decembrī, visās Biļešu servisa tirdzniecības vietās. Tikai pirmās 500 biļetes būs pieejamas par īpašu cenu. Pasākumu rīko koncertaģentūra M Events.

Lasi vēl