Londonā rezidējošā latviešu grupa The Briefing izdod jaunu albumu – Favourite Place

Komentāri
Londonā rezidējošā latviešu grupa The Briefing izdod jaunu albumu – Favourite Place
Publicitātes foto

Latviešu grupa The Briefing, kuras dalībnieki kopš 2010. gada dzīvo un darbojas Londonā, šī gada janvāra beigās savus klausītājus iepazīstināja ar gaidāmā albuma Favourite Place tituldziesmu, kura guvusi labas atsauksmes dažādu, tostarp arī ASV mūzikas blogu lapās. Nu pienākusi kārta albumam, kurš jau ir pieejams visās mūzikas straumēšanas un lejupielādes vietnēs pasaulē.

Par albumu stāsta grupas dalībnieki, liepājnieki Raimonds un Kristīne, kas ir kopā gan uz skatuves, gan ikdienā:

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Raimonds: ”Jauns albums ir rezultāts ilgākam radošam procesam, sākot no pirmās idejas līdz gala miksam – tas ir pārsteigumu pilns ceļš, jo pat mēs paši nekad nevaram līdz galam paredzēt gala rezultātu. Tas ir fascinējoši, novest muzikālās idejas līdz gala rezultātam.”

Kristīne: ”Šis ir mūsu pēdējo divu gadu darbs, tapis Londonā, pašu producēts un ierakstīts mājas apstākļos. Tas ir kā viena dzīves posma noslēgums. Līdzīgi kā skolas izlaidums – ieraksts ir mūsu radošā darba iemūžinājums, līdz ar to pieejams ikvienam. Albuma dziesmu vārdu pamatā ir sajūtas, kas piedzīvotas un novērotas pašas un apkārtējo cilvēku dzīvēs. Mūzika vienmēr ir bijusi mūsu prioritāte salīdzinājumā ar dziesmu tekstiem, manuprāt, šajā albumā mums veiksmīgi izdevies saliedēt abus šos izteiksmes līdzekļus tā, ka tie pastiprina viens otru.”

Publicitātes foto

Publicitātes foto

Raimonds: ”Dziesmu tapšanā parasti katrs no mums rada vairākas partijas un idejas, kuras tad es mēģinu salikt kopā vienā harmoniskā kopumā, jo es strādāju pie dziesmu aranžēšanas. Te, Londonā mēs neesam populāra grupa, tāpēc mūsu klausītāji galvenokārt ir mūsu pašu draugi un paziņas. Daudzi Anglijā dzīvojošie latvieši mūs atceras no laikiem, kad vairāk darbojāmies Latvijā.”

Kristīne: ”Jā, mūsu klausītāji ir hipsteri un alternatīvās mūzikas cienītāji. Lai gan, daži klausītāji, kas mūs pazīst jau daudzus gadus, ir izteikušies, ka šis varētu būt viens no mūsu ”popsīgākajiem” albumiem. Cik nu ”popsīgs” The Briefing var vispār var būt!”

Albuma izdevējs ir kompānija Mikrofona ieraksti, bet dziesmu publicētājs ir MicRec Publishing.

Lasi vēl