Liepājas teātris jau gatavojas Ziemassvētkiem, aicināti iesaistīties arī skatītāji

Komentāri
Liepājas teātris jau gatavojas Ziemassvētkiem, aicināti iesaistīties arī skatītāji
Publicitātes foto

Ziemassvētki ir kopā būšanas laiks, kas saistās ar patīkamām atmiņām un izjūtām katram no mums, tāpēc šogad Liepājas teātris, sadarbojoties ar dramaturģi Rasu Bugavičuti, ir nolēmis jau laikus izvilināt Ziemassvētku sajūtas no saviem skatītājiem, aicinot ikvienu dalīties ar saviem Ziemassvētku stāstiem un atmiņām.

Kā norāda Liepājas teātra literārā padomniece Zanda Borga, Ziemassvētku īpašie stāsti iecerēti par savām svētku tradīcijām, pīrāgu cepšanu, vecmāmiņas dāvinātajām zeķēm, pasaulē garšīgākajām svētku maltītēm vai jebko citu – jo savu Ziemassvētku sajūtu veidojam vien mēs paši.

Vēlāk, izvērtējot un apkopojot iesūtītos stāstus, tie tiks izmantoti par pamatu tradicionālā un skatītāju iemīļotā Liepājas teātra Ziemassvētku koncerta scenārijam. Tas, kuri stāsti ir izvēlēti, iepriekš netiks atklāts, lai stāstu stāstītājiem būtu lielāks pārsteigums, savu stāstu izdzirdot tieši koncerta laikā.

Stāstus var sūtīt gan elektroniski (uz e-pasta adresi svetkulaiks@gmail.com), gan rakstīt ar roku, iesniedzot tos teātra kasierēm (Liepājas teātrī un T/C Ostmala). Stāstiem jābūt labi salasāmiem, un tie nedrīkst pārsniegt vienu A4 lappusi datorrakstā un divas A4 lapaspuses rokrakstā. Ziemassvētku stāstu vācelīti iespējams papildināt no līdz 15. oktobrim.

“Labosim kamanas vasarā un radīsim svētkus kopā,” aicinot uz sadarbību, saka R. Bugavičute.

Lasi vēl