Latvian Blues Band paziņo patīkamus jaunumus

Komentāri
Latvian Blues Band paziņo patīkamus jaunumus
Foto: LETA

Mūzikas apvienība Latvian Blues Band pabeigusi darbu ierakstu studijā, kur sagatavotas 14 oriģināldziesmas jaunajam albumam Music of my heart. Tā izdošana plānota šopavasar, informē grupas līderis Jānis Bukovskis.

Visu albumā iekļautos dziesmu autori ir grupas dalībnieki Jānis Bukovskis un Rolands Saulietis. Mūziķi apgalvo, ka gaidāmais albums būs muzikāli interesants: “Dziesmas radušās no iespaidiem, tūrējot pa pasauli, kā arī no personiskās dzīves priekiem un bēdām. Tāds īsts blūzs – ko sirds jūt, to spēlējam.” Ne velti Bob Margolin (Muddy Waters ģitārists) vienā no pasaules Nr.1 blues žurnāliem Blues Revue grupu dēvē par Eiropas blūza fenomenu – albumā ierakstīto mūziku esot grūti ielikt kāda konkrēta blūza paveida rāmjos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jaunā albuma tapšanā piedalījās viesmākslinieki Vīgants Murelis, Oskars Stolse-Semerovs un nu jau par ilggadēju grupas sadarbības partneri kļuvušais Hammond B3 elektroērģeļu meistars Raphael Wressnig, piešķirot īpašu muzikālo nokrāsu. Neiztrūkstošs ir arī Latvian Blues Band pūtēju sekcijas papildinājums no Latvian Radio Big Band – Kristaps Lubovs, Nauris Strežs un Andris Augstkalns.

Ierakstītā materiāla apstrāde veikta Vācijā, savukārt pēcapstrāde un sagatavošana albuma izdošanai ASV. Jaunais albums Music of my heart būs trešais grupas studijas albums. Tas klajā nāks 24. martā, plānota arī albuma prezentācija un afterparty klubā Moonshine. Savukārt pēc albuma prezentācijas Latvian Blues Band dosies jaunā albuma tūrē, koncertējot Šveicē, Vācijā, Polijā unLietuvā.

Albuma tūres noslēgums tiks svinēts ar diviem koncertiem – 8. aprīlī Liepājas klubā Fontaine Palace un 9. aprīlī Palangas mūzikas klubā Vandenis.

Lasi vēl