Labvēlīgais Tips izziņo rudens šovus Brīvības nianses

Komentāri
Labvēlīgais Tips izziņo rudens šovus Brīvības nianses
Foto: Jānis Romanovskis

Tas nav 1. aprīļa joks – turpinot tradīciju, grupa Labvēlīgais Tips izziņo savus lielos rudens šovus. Jauno programmu Brīvības nianses būs iespēja redzēt 31. oktobrī Vidzemes koncertzālē Cēsis, 7. novembrī Latgales vēstniecībā Gors Rēzeknē un 18. novembrī Arēnā Rīga, informē sabiedrības L Tips pārstāvis Ģirts Lūsis.

Cēsu un Rēzeknes koncertzālēs Labvēlīgais Tips viesosies pirmoreiz, kas grupai liek pašai sev uzdot jautājumu: Kā tur ies? Atbilde jau gan tāpat ir skaidra – ļoti labi! Tieši to pašu var teikt par 2012. gada koncertu Arēnā Rīga, kurā ”Tips” sniedza savu krāšņo jubilejas šovu Tikai 20.

Kāpēc Labvēlīgais Tips koncertēs Arēnā Rīga, turklāt vēl tieši 18. novembrī? Saņemot no Arēnas sarakstu ar vēl pieejamajiem datumiem, izvēle nāca ātri un viegli. ”Ja atsaucam atmiņā neseno vēsturi, vairākas reizes šajā datumā notika grupas Bi-2 koncerti. Visu cieņu ārzemju māksliniekiem, bet kāpēc svētku dienā gan neizvēlēties vietējo produktu?! Tas ir viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc šogad nolēmām sniegt savu artavu gan patriotiskajā audzināšanā, gan paskatīties uz savu valsti ar nelielu humora piesitienu. Vienlaikus neaizmirstot, ka Latvijai – 97 un uzrīkot lielāko valsts jubilejas ballīti,” saka koncerta rīkotāji.

Biļetes iepriekšpārdošanā nopērkamas visās Biļešu paradīzes kasēs un bilesuparadize.lv.

Lasi vēl