Laba Daba ieskaņas pasākumā uzstāsies britu dziesminieks

Komentāri
Laba Daba ieskaņas pasākumā uzstāsies britu dziesminieks
Publicitātes foto

Piektdien, 10. jūlijā, klubā Nabaklab notiks nākamais festivāla Laba Daba ieskaņas pasākums, kurā uz skatuves kāps dziesminieks Džims Krofts (Jim Kroft) un vieni no 2015. gada festivāla viesiem – Guntis Veilands un Lelde Riteniece, informē Nabaklab pārstāvis Edgars Āboliņš.

Bieži dzirdēts, ka mūzikas industrija ir nežēlīga un spējīga gan radīt, gan iznīcināt mūziķu karjeru. Par to vislabāk spēs pastāstīt britu dziesminieks Džims Krofts, ar kuru savulaik noticis gan viens, gan otrs, un mūziķis uzskata, ka kalpo par labu piemēru, cik grūti sadarboties ar lielajām mūzikas ierakstu kompānijām un tā saukto “lielo mūzikas biznesu”. To sapratis, Krofts radikāli mainīja savu karjeru un uzsāka ilgstošu projektu ar nosaukumu Journeys, kuru laikā uzstājies gan Āfrikā, gan Ķīnā, sadarbojoties ar vietējiem mūziķiem, un šobrīd plāno nākamos ceļojumus, kuru sarakstā ir arī Latvija.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vakara gaitā ar koncertu klubā viesosies arī Guntis Veilands un Lelde Riteniece, bet par DJ pienākumiem rūpēsies cits duets – savulaik populārās pašmāju hiphopa grupas S’T’A līderis Jacques of S’T’A un reggae dīdžejs Mistah Zivs.

Starptautiskais mūzikas festivāls Laba Daba norisināsies Līgatnes pagasta Ratniekos 31. jūlijā un 1. augustā, uz piecām skatuvēm piedāvājot vairāk nekā sešdesmit mūziķu un dīdžeju uzstāšanos.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl