Kuri šogad kļūs par potenciālajiem pašmāju mūzikas “dūžiem”? Noskaidro portālā Skaties.lv!

Komentāri
Kuri šogad kļūs par potenciālajiem pašmāju mūzikas “dūžiem”? Noskaidro portālā Skaties.lv!
Publicitātes foto

14. janvārī plkst. 13.30 BIBLIOTĒKA No1 Restorāns notiks Mūzikas ierakstu gada balvas Zelta Mikrofons 2015 nominantu paziņošana.

Latvijas producentu apvienības LaMPA apstiprinātā žūrija 46 cilvēku sastāvā ir rūpīgi iepazinusies ar 2015. gadā izdotajiem un vērtēšanai iesniegtajiem ierakstiem – 114 albumiem, 61 dziesmu, 57 videoklipiem, 31 debitantu un 8 koncertierakstiem video formātā. Auditorfirma Grant Thornton Baltic ir saņēmusi žūrijas atzīmes 16 kategorijās un apkopojusi rezultātus, lai tos iesniegtu Zelta Mikrofons rīkotājiem svinīgai nominantu paziņošanai.

Ceremonijā tiks atklātas arī tās 10 labākās dziesmas, par kurām no 1. februāra būs iespēja nobalsot ikvienam tirdzniecības parka Alfa apmeklētājam. Alfa gada dziesma ir vienīgā nominācija, kuras ieguvēju nosaka nevis žūrija, bet klausītāji.

Foto

Mūziķus svarīgajā brīdī uzrunās Latvijas kultūras ministre Dace Melbārde. Nomināciju pieciniekus atklās Zelta Mikrofons sadarbības partneri – AS 4finance izpilddirektors Toms Jurjevs, tirdzniecības parka Alfa direktore Liene Apine, LaIPA izpilddirektore Liena Grīna, radio Star FM, Radio SWH un Radio Skonto pārstāvji, kā arī Zelta Mikrofons žūrijas priekšsēdētājs Aivars Hermanis un citi. Par cienastu rūpēsies ekselentais restorāns BIBLIOTĒKA No1 Restorāns un Spirits & Wine. Par labu garastāvokli rūpēsies ceremonijmeistars Andris Freidenfelds, un priekšnesumus sniegs vairāki populāri un talantīgi mūziķi.

Zelta Mikrofons nominantu paziņošana tiks translēta tiešraidē www.skaties.lv un www.tvplay.lv

Iesniegto darbu sarakstu iespējams apskatīt http://zeltamikrofons.lv/iesniegsana, bet vairāk par mūziķiem un iesniegtajiem ierakstiem var uzzināt https://skaties.lv/izklaide/zelta-mikrofons/
15. martā krāšņā ceremonijā Zelta Mikrofons svinēs 20 gadu jubileju un apbalvos gada labākos mūziķus 20 kategorijās. Svētku ceremonijai no Latvijas Nacionālās operas būs iespējams sekot līdzi kanālā LNT un Kanāls 2, kā arī www.skaties.lv

Lasi vēl