Kultūras godasardze gatavojas maratonam

Komentāri

Ar katru dienu tuvāk Rīgas maratons, kam šobrīd gatavojas ne tikai skrējēji, bet arī līdzjutēji. It sevišķi dejotāji, kas stāvēs Kultūras godasardzē.

Dejotāja Līga Sorokina pirms maratona vingrina plaukstas. Viņa jau trešo reizi stāvēs Kultūras godasardzē un ir gatava tam, ka nāksies neierasti bieži plaukšķināt. ”Roka bija zila, jā. Bet nu tas viss ir pārejošs,” neslēpj Lattelecom Rīgas maratona Kultūras godasardzes pārstāve, ”bet tās atmiņas un tā sajūta, kad skrien tūkstoši un tev sit pa to roku. Protams, zilumi ir lieli. Pastrādāt grūti, bet ir labi”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šogad godasardzē piedalīsies 100 dejotāji no visas Latvijas. Viņi skrējējus sagaidīs pie Brīvības pieminekļa. Puiši sola ne tikai uzmundrināt, bet arī uzmanīt kārtību.

Kā skaidro deju kolektīva Pavediens vadītāja Daina Majoka, sardzē stāvošie improvizē: ”Īpašu noteikumu nav, protams. Tas ir tīri dejotāju improvizācija. Kā viņi tajā brīdī jūtās, kā viņiem liekas, ka viņiem vajadzētu uzmundrināt skrējējus.”

Daži dejotāji 15. maijā kļūs par skrējējiem. Viņi atzīst: līdzjutēju uzmundrinājums ir ļoti svarīgs.

Šogad Lattelecom Rīgas maratonā paredzēta plaša kultūras programma. 11. novembra krastmalā būs mūzikas trase. Bet Izlaušanās skatuvē notiks koncertmaratons.

Video

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl