Komentāri
Klubā Coyote Fly ar solokoncertu uzstāsies grupas Kasta dalībnieks Vlady!
Publicitātes foto

Šā gada pavasarī Vlady laidis klājā savu trešo soloalbumu Ņesusvetnoje.

Relīze momentāni sasniedza Krievijas iTunes pārdošanas virsotnes, un mākslinieks tika uzņemts ar milzīgu interesi gan klausītāju, gan mūzikas kritiķu vidū. Spoža tēlainība, muzikālā background izmeklētība un dziļdomīgie teksti – tādas ir Vlady jaunās plates vadlīnijas. Spēcīgs, oriģināls, kvalitatīvs darbs kārtējo reizi apliecināja izpildītāja īpašo statusu. Arī jaunā albuma prezentācijas koncerti auditorijas priekšā kārtējo reizi pierādīja Vlady augsto skatuves mākslas profesionalitātes līmeni.

Albums ”Ņesusvetnoje” ir tematisks turpinājums 2012. gada panākumus guvušajam albumam Jasno! ar tā lielāko hitu Sočiņai mečti. Jaunākā albuma tapšanā tika piesaistīti labākie mūzikas producenti, kas ļāva būtiski uzlabot tā muzikālo kodolu. Savā lirikā Vlady ir pastāvīgs, tajā ir gan trāpīgi izklāstītas sadzīviskas situācijas, gan arī filozofiski prātojumi.

2015. gada rudens ir Vlady soloturnejas laiks, un 11. decembrī rīdziniekiem un Rīgas viesiem būs tas prieks dzirdēt viņa jauno programmu, balstītu uz pēdējā albuma materiālu un, protams, ar vismīļākajām kompozīcijām no iepriekšējām platēm.

Vlady raksta: “Albums jau labu laiku ir paspēlējis klausītāju galvās, nu ir pienācis laiks nospēlēt to realitātē reizē ar iepriekšējiem Krievijā un Eiropas pilsētās. Tie būs ļoti emocionāli koncerti, kur galvenie vārdi ir iedvesma, efektivitāte un enerģija. Es gatavojos, gaidu, rakstu jaunas dziesmas, būs arī pirmatskaņojumi.”

Uzmanību: tikai līdz 8. novembrim visuzticīgākie fani varēs iegādāties biļetes par īpašo cenu 19 EUR!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl