Komentāri
Karaliskais Improvizācijas teātris aicina uz izrādēm ”Humors nobāl”
Publicitātes foto

Lai mazinātu rudens nogurumu un tumšajos vakaros ieviestu vairāk prieka, Karaliskais Improvizācijas teātris (KIT) aicina oktobra trešdienu vakarus pavadīt izrādes ”Humors nobāl” noskaņās.

Visa vakara programma būs nemainīgi improvizēta, nekaitīgi vitalizējoša un nevainīgi ieturēta komēdijas žanrā. KIT piedāvā dažādus improvizācijas formātus: īsās formas, garās formas, muzikālās formas, tematiskās formas. Galvenais – lai katra trešdiena ir pilnīgi citādāka nekā iepriekšējā, uzsver izrāžu veidotāji. Izrādes notiks 8., 15. un 29. oktobrī.

Šomēnes stāstus stāstīs un mazliet arī dziedās Jānis Skutelis, Nauris Brikmanis, Jurijs Djakonovs, Katrīna Albuže un Ēriks Palkavnieks, savukārt par muzikālo noskaņu rūpēsies taustiņu un stīgu vīrs Valters Osis un DJ Carlo.

Tikšanās vieta – kinogalerija ”K-Suns” ik trešdienu plkst. 19:00.

Biļetes uz izrādēm ”Humors nobāl” nopērkamas ”Biļešu Serviss” kasēs un internetā.

Vairāk informācijas mājas lapā karaliskais.com

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl