Jaunajā Rīgas teātrī top Maijas Apines ”ne šovs”

Komentāri
Jaunajā Rīgas teātrī top Maijas Apines ”ne šovs”
Sand Timer on a Sand Dune - backlit sand timer on the peak of a sand dune, with sand and sky behind it. (Foto: Colin un Linda McKie)

5. novembrī Jaunā Rīgas teātra Mēģinājumu zālē notiks režisores Maijas Apines iestudējuma Mīļais melis. Ne šovs pirmizrāde, informē teātra reklāmas un sabiedrisko attiecību speciāliste Daiga Bināne. Izrādes idejas un telpas autore ir Maija Apine.

Jauniestudējums Mīļais melis. Ne šovs ir turpinājums Maijas Apines monoizrādē – lekcijā Boms pret Boru iesāktajai revīzijai mūsu priekšstatos par pašu realitātes dabu. Šoreiz tas būs muzikāls detektīvs – spēle izmeklētājos, kuras mērķis ir identificēt un atmaskot cilvēces vissenāko, visviltīgāko pretinieku. Ar dažādu autoru darbu fragmentu, sižetu un tēlu palīdzību aktieri Maija Apine un Ivars Krasts mēģinās noskaidrot, kurš tad īsti mūs izdzina no Paradīzes…

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Izrādes režisore Maija Apine atklāj: ”Apskaidrotais Mehers Baba teicis: ”Patiesība ir ļoti vienkārša, bet ilūzija to padara neiedomājami juceklīgu un sapiņķerētu.” Mēs centīsimies nesarežģīt vēl vairāk šo jau tā bezgala saputroto lietu. Gluži otrādi – noņemsim jau esošos ilūziju plīvurus un izkliedēsim dažu labu mītu, uzdodot netaktiski elementārus jautājumus – pat tādus, kurus sabiedrībā nav pieņemts uzdot. Mēs mēģināsim atbildēt uz tiem pavisam godīgi.”

Papildu informācija par jauniestudējumu teātra mājaslapā: jrt.lv/milais-melis-ne-sovs.

Tuvākās izrādes: 6., 25., 26. novembrī (biļetes izpārdotas) un 30. novembrī. Biļetes nopērkamas Jaunā Rīgas teātra kasē (Lāčplēša iela 25) un internetā biletes.jrt.lv.

Lasi vēl