Jānis Skutelis radījis jaunu komēdijas zīmolu

Komentāri
Jānis Skutelis radījis jaunu komēdijas zīmolu
Publicitātes foto

Komediants un sporta pārraižu cienītājs Jānis Skutelis iepazīstina ar jaunu zīmolu pašmāju komēdijā – COMEDY K’T.

Karaliskais improvizācijas teātris izrādījās krietni produktīvāks, kā tas bija gaidīts, un daudz radošāks, nekā tas ir nepieciešams, proti, radīti vairāki atsevišķi hapeningi, kam vairs nav tieša sakara ar improvizācijas teātri. Rezultātā apmeklētājiem sāk jukt, kas ir kas un rodās jautājumi. Daži jautājumu piemēri: Kas tad ir improvizācija un kas nav? Ar ko Stand Up Comedy atšķirās no stāvizrādes, un vai tiešām tur būs visu laiku jāstāv kājās? Kas ir Late Night Show formāts un kāpēc septiņos? Lai ieviestu kaut nedaudz skaidrības šajā komēdijas formātu jūklī un izvairītos no apjukušiem skatītājiem, vienlaicīgi pārtraucot apjukumā vešanas procesu, nolemts ieviest jaunu terminu/ zīmolu – COMEDY KIT.

Zem COMEDY KIT zīmola atradīsies Karalisko improvizācijas teātris, Pusnakts Šovs septiņos ar Jāni Skuteli un Stand Up Comedy izrādes.

”Līdz ar to, no šī brīža un turpmāk, ja uz kāda plakāta vai paziņojuma redzat COMEDY KIT logo, esiet droši – šis pasākums žanriski ir komēdija, un notikuma veidotāji ir domājuši par to, lai jūs saņemtu kvalitatīvu izklaidi,” skaidro J. Skutelis.

Karaliskais improvizācijas teātris iepriekšējā sezonā noimprovizēja 34 izrādes, kuras ar savu klātbūni pagodināja 5796 improvizācijas cienītāji, tika izjokotas 27 Stand Up Comedy Viens izrādes, ko apmeklēja 12971 smiet gribētāji un deviņos Pusnakts Šova Septiņos ar Jāni Skuteli raidījuma ierakstos līdzfilmējās 1784 televīzijas žanra cienītāji. Kopumā kolektīvs aizvadītajā sezonā ir pulcinājis 21551 skatītāju.

Lasi vēl